Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Másnak se csinál a fogorvos...

Másnak se csinál a fogorvos fogpotlast most a korona vírus miatt? Nem akarok még hónapokig fog nélkül lenni.

Figyelt kérdés

2020. nov. 27. 14:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

9-es és 10-es: nekem a tavaszi szerencsétlenkedés és a nyári akadozás miatt húzták a fogam. Most meg lehet az implantálás is akadozni fog...szuper. :(

Remélem szerencsém lesz. Holnap kérek időpontot. (8-as)

2020. nov. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Egyébként akinek sikerül, az lenne szíves le írni hol vállalták el?
2020. nov. 29. 20:04
 13/17 anonim válasza:
100%

Nekem olyan érzésem van, hogy manapság a covid olyan, mint az ász a kártyában: mindent üt. Bármilyen egészségügyi problémád van, az hátrébb sorolódik a covid miatt. Nekem csak egy apróság volt, hogy a fogkőleszedés csúszott. Először egyáltalán nem lehetett, aztán sokat kellett várni, mert felhalmozódtak az esetek. Egyébként a fogkőleszedés is lehet fontos, mert begyulladhat az íny, meglazulhatnak fogak, stb. Akinek foghiánya van, annak is fontos, hogy időben kezeljék, mert leépül a csont, fogak elmozdulnak, később nehezebb és drágább lesz a pótlás.

Vannak súlyosabb esetek is, rákszűrések is elmaradtak például. Akinek emiatt nem vesznek észre időben egy rákot, annak valószínűleg nem az a legnagyobb problémája, hogy van egy kis esély a covid elkapására az orvosi rendelőben is.

Egyébként a fogorvosi rendelőben az orvos steril kesztyűvel nyúl a szádba. A fogorvosi váróteremben ücsörögve pedig nincs több esélyed elkapni bármilyen betegséget, mint a buszon, villamoson. Persze ha annyira fél valaki a covidtól, akkor ne mozduljon ki egyáltalán, üljön egész nap a lakásban, az biztos nagyon egészséges...

2020. nov. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, teljes mértékben igazad van.
2020. nov. 30. 11:04
 15/17 Melchi85 válasza:
Nekem múlt heten húzták a jobb első egyest mert a gyerkőc veletlenül izombol megfejelt és roppant reccsent minden. Tény hogy az a fogam már évek óta kaukktojás volt de ha nem lett volna ez a "baleset" akkor még most is ugy lenne. Szoval mult héten huztak, jövő hétfő csiszolás karácsony előtt 3 fogra híd és karácsonyra szép mosoly.
2020. dec. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Jövő héten megkapom az implantátumot. Szóval működik a fogászat/szájsebészet.
2020. dec. 3. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nektek melyik fogászat vállalta?
2020. dec. 3. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!