Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha nem tudom eldönteni melyik...

Ha nem tudom eldönteni melyik fogam faj a fogorvos meg fogja tudni állapítani?

Figyelt kérdés
Hátsó fogam be van tömve , észre vettem, hogy a tomes alatt kis fekete pöttyök vannak, érzékeny. Viszont nem tudom, hogy most a tömött faj, vagy a mellette levő, ami látszatra nem rossz nincs benne fekete lyuk meg ilyesmi.
2020. nov. 28. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A fogorvosnak két lehetösége van. Az egyik a tükör nyelével kocogtatás (És figyeli, hogy mikor üvöltesz fel:-), a másik a röntgen. Az elsöt te is meg tudod ejteni, legfeljebb segitséggel.
2020. nov. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, hallottam már olyat, hogy nem azt húzta ki a doki ami fájt, pont ezért mert szintén nem tudta eldönteni az illető, hogy melyik fáj. Viszont mindkettő rossz volt, úgyhogy nem volt kár érte.

Nálad az lehet, hogy az egyikről át terjed a fájdalom a másikra. Ha a másiknak látszatra nincs baja, akkor a tömött lehet az ami fáj.

2020. nov. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy elso irtq
2020. nov. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Röntgen alapján meg tudják mondani.

De az első hozzászóló által említett kocogtatós módszert is szoktak alkalmazni + a hideget. Nekem hideg levegőt fújt a fogamra és egyből kijött melyik érzékeny.

2020. nov. 29. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!