Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzózás után kell...

Fogszabályzózás után kell várni az evéssel?

Figyelt kérdés
Most rakták fel a fogszabályzómat, és anyukám azt mondja, hogy várjak kettő órát az evéssel. Szerintem nem kell, és a rendelőben sem mondtak....

2020. dec. 1. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:

En utana 1 oraval meg ettem, gyorsan be is toltam valami taplalot. Ra 4-5 orara pedig kezdodott a buli, utana 2 hetig csak pepes es folyekony kajat tudtam enni.

De ne harapj, azt ugye tilos egyebkent is, mindent vagj fel kis falatokra.

2020. dec. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell várni, ha nem fájnak a fogaid.

Nekem borzasztóan sajogtak, iszonyatosan meghúzták, 2 hétig csak pempőkék csúsztak le és utána is minden állításnál 1 hétig :/

2020. dec. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én vártam két órát, azért biztos, ami biztos, nehogy ne kössön meg rendesen a ragasztó. Nekem nagyjából akkor is kezdett fájni, szóval az egy érdekes vacsora volt. Mondjuk már későn válaszolok, de hátha jól jön valakinek.


Fáj még?

2020. dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már nem, de az első két-három napban iszonyatosan fájt, után meg napról napra jobb lett. köszönöm a válaszokat!
2020. dec. 12. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!