Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályozás előtt tetessek...

Fogszabályozás előtt tetessek implantátumot, vagy inkább utána?

Figyelt kérdés
Egy kisőrlőt kellett eltávolítani ciszta miatt egy szűk éve, nemsokára pedig fogszabályzót tetetek majd fel. Nem látszik annak az egy fognak a hiánya, a szabályozás fontosabb lenne, mert annyira torlódtak a fogaim, hogy attól romlanak, hiába mosom őket. Szerintetek megoldható így is a szabályozás?

2019. júl. 6. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megoldható,de mindenképpen jó szakembert keress ehhez, nehogy 3lbarmolja a fogaidat! Én is ezzel küzdök jelenleg...Mármint a jó felnőtt fogszabályozással foglalkozó szakorvost keresek..
2019. júl. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dettó! Szomorú, mert volt fogszabályzóm gyerekként, de aztán a ***** bölcsességfogaim elb*szták az egészet, mehettem a szájsebészetre.
2019. júl. 6. 13:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, most felnőtt fejjel megint fogszabályzós vagyok. Szerintem egyelőre ne pótoltass fogat. Fontos, hogy találj egy jó orvost, aki tanácsot ad. Lehet jó is, hogy nincs ott az a fog, könnyebb megszüntetni a torlódást, több hely van a szabályzásra. Konzultáció előtt én semmiképpen nem csináltatnám meg.
2019. júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, én is így gondolom! Még lesz egy bölcsességfog húzásom (szerencsére azt már nem fogjak vésni), aztán jöhet a szabályozás. Nem akarom elkiabálni, de lehet, hogy találtam egy jó dokit.
2019. júl. 7. 16:12
 5/5 anonim ***** válasza:
ugyanebben a szar helyzetben vagyok, 14-15 evesen fogszabalyzo, aztan kb most 1-2 honapja bolcsessegfog mutet..Mostpedig Budapesten keresek dokit, de egyenlore nem tusom kihez mehetnek(elso vagyok)
2019. júl. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!