Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hátrány a fém fogszabályzó...

Hátrány a fém fogszabályzó munkahelyen? Pl bankban, irodában? 21/f várjam meg az állásinterjút amíg felteszik? Vagy tegyék fel és utána kezdjek csak állást keresni? Gyakornoki munkáról lenne szó

Figyelt kérdés

2019. máj. 4. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hátrány. Legalább látják, hogy igényed van arra, hogy rendezett fogsorod legyen.
2019. máj. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se hátrány. viszont arra készülj, hogy ha ha felrakják akkor jó pár hétig furán fogsz beszélni.
2019. máj. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt (első vagyok) és egy napig nem beszéltem furán vele :D
2019. máj. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És mit értetek vele? Minden étkezés után fogat mostatok? Lesznek ilyen gumik a számban a harapásom miatt
2019. máj. 4. 20:12
 5/7 A kérdező kommentje:
*ettetek
2019. máj. 4. 21:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első pár napban: főzeléket, gyümölcsturmixot, krumplipürét, joghurtot, pudingot, babakaját!! (egy-két gyümölcsös egész finom.)

illetve puhább dolgokat, amiket nem nagyon kellett rágni. Én nem mostam fogat minden étkezés után, mert szinte sosem volt kaja maradékos. (Reggel, este ugyanúgy mostam, illetve ha olyat ettem akkor utána is megmostam, de általában csak napi 2*)

2019. máj. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyjából 1-1,5 hét után már a rántotthúst tömtem..:D

Illetve + kajatippek: levesek, krémlevesek!

2019. máj. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!