Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elektromos fogkefék tényleg...

Elektromos fogkefék tényleg jobbak a hagyományosnál?

Figyelt kérdés

A fogorvosom ajánlotta az elektromos fogkefét, miután egy csomó lepedéket szedett le a fogamról. Megfigyeltem, hogy ő is elektromos fogkefefejet használt a tisztításhoz.


Na most, nézegetem az elektromos fogkeféket és olvasom, hogy csak Oral-B-t érdemes venni. Miért? Mi a baj a többivel?


Aztán nézem, hogy van többféle fej, pl. 3D White, amin van valami gumi középen és ez állítólag fehéríti a fogakat... Ez tényleg így van, mert elég nagy hülyeségnek hangzik számomra, hogy egy gumidarabról lesz fehérebb a fogam...



2020. dec. 4. 16:11
1 2
 11/14 anonim válasza:
Én az elektromos után mégegyszer átmegyek rajta egycsomós fogkefével. Mintha a solo alaposabb lenne.
2020. dec. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: Mi a frász az az egycsomós fogkefe? Beszélj már érthetően. Miért nem lehet normálisan válaszolni??
2020. dec. 5. 16:41
 13/14 anonim ***** válasza:

Alaposabban tisztitja. De van philips szónikus fogkefe is.

Azt nem ismerem, de azt tudom, hogy nagyon drága :D.

2020. dec. 13. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
70%

Tisztább lesz tőle a fog, ha elegendő időt töltesz vele. Mert ez nem 2 perc. Minden fogadon legalább 5 mpig rajta kell tartani. Nekem azt mondta a fogorvos, hogy akik elektromos fogkefét használnak, átlagosan sokkal lepedékesebb fogakkal mennek hozzá, mert türelmetlenek, és nem fordítanak rá elég időt. De ha te 7 percig ott tudsz állni, és várni, akkor hajrá!

Nekem is van, és azért nem használom már, mert mindig késében vagyok, nincs elég időm rá, viszont tényleg sokkal simább a fogak felülete utána.

2021. jan. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!