Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A bölcsesség fogam már félig...

A bölcsesség fogam már félig kint van, de adott az a szituacio hogy a bolcsesseg fogam korul az in meg minden faj. Es konkret be van kisse gyulladva es szethuztam es lattam egy ujjabb apro darabot most no?

Figyelt kérdés

Szoval szethuztam azt ami gyulladt hogy megnezzem mi is tortenik arra fele es a gyulladt resz alatt a bolcsesseg fogam tundokolt.

Most no vagy mi? Mert ha mosolygok faj. Eszek faj. De nem a fogam faj. Hanem a gyulladt resz. 19/N


2020. dec. 9. 23:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Amugy par honappal ezelott voltam fog dokinal. Szeretek jarni oda nagyon edesek.

Kertem rontgent. (Fo a biztonsag.)

Es akkor mondta iszonyat szepek a fogaim egyedul a bolcsesseg fogak nonek kisse fektetve de mondta ha tovabbra is akarodzik noni es nem fogja nyomni a rago fogat nincs gond.

Akkor elkezdett kiemelkedni azert faj vagy mi?

Remelem ertitek. 😃

2020. dec. 9. 23:45
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért fáj az ínyed, mert nő ki a fog, ez teljesen normális
2020. dec. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De mintha fel is sertette volna ez vele jar?

Sosem okozott meg fajdalmat egy fog noves. Kiskoromban sem.

2020. dec. 9. 23:49
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem alul faj az iny. Hanem konkret mellette. A fog mellett.
2020. dec. 9. 23:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fogorvos, szóval ne várj szakszerű magyarázatot, de képzeld el úgy, hogy ugye az ínyed ott egybefüggő volt, nincs egy kis lyuk a leendő fogadnak, hanem ez úgy nyomja át magát. Emiatt pedig teljesen normális, ha fáj mellette az ínyed, hiszen mondhatni fel lett sértve.
2020. dec. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! 😊 Addig is próbálom kímélni.
2020. dec. 10. 00:32
 7/11 A kérdező kommentje:
Illetve feheres is az iny gondolom az vele jar igaz?
2020. dec. 10. 00:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez mind normális, de jo latni valakit, aki nalam is parázósabb. En ezt mar fel se vettem, annyi mas gond van fogaimmal...
2020. dec. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Ajánlom Pécsen a Dental fog rendelőt!

Nincs annyira nagy hírük, de viszont sokkal jobbak a szakmában mint sok magán én szerintem!

Kedvesek és nagyon odafigyelnek a betegre. Bármennyi kérdésed is van adnak választ rendesen részletesen. És amúgy nem is vészesen drágák. Én képes vagyok Pestről mindig lemenni ha fogorvoshoz megyek. Csak bennük bízom! Nagyon értik a dolgukat.

És még hozzá jókat sztorizgatnak is. :D Biztosan helyre tudnák tenni a fogaidat seperc alatt. :)

2020. dec. 10. 10:16
 10/11 anonim ***** válasza:

Több dentalt is látok keresőben, melyik ez? vagy melyik utca?

szoktam járni Pécsre /150 km/, bár most egyelőre örülnék, ha a városomban találnék valakit, most váltok, és egynek sikerült is tönkretennie a fogamat

2020. dec. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!