Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ettől fehérebbek lennének a...

Ettől fehérebbek lennének a fogaim?

Figyelt kérdés

Olyan közepes szinten el vannak színeződve a fogaim, mivel egész nap mást sem iszom, mint kávét, energiaitalt, illetve Colát. Mindennap megmosom őket, viszont gondolom azért van elszíneződve, mert mindennap ki van téve ezeknek.


Ha nagyon lemérséklem ezeket, folytatom a rendszeres fogmosást, akkor fehérebbek lehetnek a fogaim?



2020. dec. 11. 08:48
 1/3 Angel3000 ***** válasza:
29%
Szia! Figyelmedbe ajánlom az Oral-B 3DWhite Luxe Perfection fogkrèmet kimagasló fehèritô hatása van. A Blend-a-med 3DWhite Luxe Whitening Accelerator Treatment fehèritôfogkrèmmel alkalmazva az ellszinezôdèsek ellen vèdô, láthatatlan filmrèteget kèpezve óvja a már fehèr fogak èpsègèt egèsz napon át! Ez a kèt fogkrèm kombinációja hasznos lehet számodra!
2020. dec. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetnek, bár ha genetikailag ilyen, akkor csak annyit tesz, hogy nem lesz még jobban elszíneződve. Én is sok üdítőt ittam régebben, mostmár szinte cssk vizet iszok, kávét csak szívószállal+ezerrel használom a fogfehérítős fogkrémeket (már kb az összeset kipróbáltam) szájvizeket és az én fogam így sem lett világosabb. Pedig kávézni sokáig egyáltalán nem kávéztam, szóval valószínűleg genetikailag ilyen. De reméljük te szerencsésebb vagy nálam. Azzal jót teszel, ha mérsékled a káros italok fogyasztását, ha a fogad nem is lesz sokkal fehérebb, de nagyobb eséllyel maradnak egészségesek.
2020. dec. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicsit világosabb lesz, de fehérebb nem igazán.
2020. dec. 13. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!