Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elmexet használok, mégis...

Elmexet használok, mégis kilyukadnak a fogaim, miért?

Figyelt kérdés

Elmex fogkrémet és szájvizet használok, pontosan úgy, ahogy a fogorvos ajánlotta. Használom az Elmex gélt is plusz Curapeox fogkefét.


Ma kiderült az orvosnál, hogy újabb 2 fogam lyukadt ki. Lassan már mindegyik őrlőm be lesz tömve, pedig ebéd után is fogat mosok. Az orvos csak hümmögött, amikor kérdeztem, hogy hogyan lehetséges ez?


Jár valaki hasonló cipőben? Már undorodom a saját számtól :( Mit tegyek?



2020. dec. 11. 18:07
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A fogkő is ugyanúgy termelődik, nagyon kétségbe vagyok esve :(
2020. dec. 11. 18:07
 2/14 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
82%
Genetika.
2020. dec. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Mert ezek kamu kozmetikai cuccok jórészt , a fogat csontot a savas dolgok ipari mérgek szervetlen élelmek rombolják . Sör , tej, szénsav , cukor , ecet , tartalmatlan gasztro termekek . Épiti a nyers friss rostos termés változatos etrend . Narancs alma eltűnteti a fogkövet .
2020. dec. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Nem mindegy hogy mit eszel, nem mindegy a technika. Igazából mindegy milyen fogkefét, fogkrémet használsz, ha rosszul használod. A márkás termékek csak parasztvakítás. Nekem csináltak barázdazárást annak idején, sima legolcsóbb fogkefe, Colgate Total, Listerin szájvíz meg Jordan fogselyem és 34 évesen nincs még egy szuvas fogam se. Mondjuk cukros löttyöket nem iszok, csokit is csak szökő évente eszek meg az egyéb cukros cuccokat sem nagyon szeretem.
2020. dec. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, genetika. 23 eves vagyok, mar az osszes orlofogam tomve van, sot, mar a tejfogaim is tomve voltak anno. Hiaba a fogmosas, fogkoleszedes rendszeresen, ez van.

Es meg a bolcsessegfogaim is kinoznak, hamarosan megyek mutetre is, elegem van :D

2020. dec. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Inzulinrezisztenciám van, nem eszek cukros dolgokat, szénsavas üdítőket meg egyszerűen azért nem, mert nem szeretem. Tejtermékeket fogyasztok, de nagyobb mennyiségben csak kemény sajtot. Nagyon el vagyok keseredve, úgy érzem mindent megteszek, mégis kilyukadnak a fogaim, mintha nem mosnám őket :( Betartom a 3 perces szabályt, söprögető mozdulatokat végzek, egyszerűen úgy érzem, semmi értelme az egész szájhigiéniának esetemben :( Már szégyellek fogorvoshoz menni, mert mindig tele a szám lyukas fogakkal.
2020. dec. 11. 18:48
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Hiába magyarázzátok, az Elmex az egyik legjobb általános fogkrém az összetétele alapján. Az igaz, hogy önmagában a fogkrém nem fog megvédeni a szuvasodásodtól, mert nem mindegy a technika, az étrend, mikor mos fogat, stb., de ha már fogkrémet vesz az ember, akkor ne olyat vegyen, ami habzáson kívül mást nem tud produkálni.
2020. dec. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%

7

A fogzománcba szinte semmi nem épül be kívülről. Az a kevéske fluorid benne van a legtöbb fogkrémben, szóval ezek a csodafogkrémek csak parasztvakítás. A fogorvosok közül is csak azok javasolják, akiket szponzorálnak. Az íny persze más kérdés, arra meg jobb a Paradontax.

2020. dec. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az Elmexet kifejezetten a fogorvosom ajánlotta. Ugye azt nem tudom, milyen lenne nélküle...
2020. dec. 12. 20:47
 10/14 anonim ***** válasza:

9

Rosszat nyilván nem tesz ha Elmexet használsz, csak nem ettől kell a csodát várni. Igen erre utaltam, az elmex szponzorálja a fogorvosokat, hogy ajánlják a termékeiket, ezt konkrétan fogorvos ismerősöm mondta, havi szinten kap érte egy szép kis összeget érte.

2020. dec. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!