Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem tudtam lemondani a fogásza...

Nem tudtam lemondani a fogászati időpontom, mert nem veszik fel a telefont (?)

Figyelt kérdés
Be kellett ma jönnöm dolgozni a szabadnapomon, mert kiesett egy kolleganom. Reggel óta hívom mindkét számukat és nem veszik fel. 2re kéne mennem. Nyilván nem tudok tenni semmit. De most nagyon kellemetlenül érzem magam.
2020. dec. 14. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd kérsz másik időpontot, ha szólnak elmondod, amit leírtál.
2020. dec. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Amikor a te szádban dolgoznak, akkor ki szoktak ugrani belőle, ha megcsörren a telefon? Nyilván nem. Akkor veszik fel a telefont, ha van rá szabad kéz, a bent ülő beteg élvez prioritást minden körülmények között (de ezt nyilván te is így szeretnéd). Vagy az is lehet, hogy betegség miatt ma elmarad a rendelés. Vagy rossz időpontban telefonálsz (rendszeres probléma, mikor azt mondják, hogy “egész délelőtt telefonáltam”, csak éppen a rendelés délután kezdődik, délelőtt senki nincs benn). Kapásból 3 ok, hogy miért nem vették fel.
2020. dec. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
délután is hívd őket és mondd el nekik is.
2020. dec. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy vissza fognak hívni később ha látják hogy kerested őket.
2020. dec. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor így jártak. Akinek nem kell a pénz, azt kár hívogatni.
2020. dec. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Rendelési időben telefonáltam és külön szokott lenni a pultban asszisztens, aki ezekkel foglalkozik.

De már visszahívtak és egyeztettünk másik időpontot

2020. dec. 14. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!