Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha regisztrálok az oltásra,...

Ha regisztrálok az oltásra, azt utólag nem lehet majd lemondani?

Figyelt kérdés
Nem tudom, ez hogyan működik? Ha beregisztrálok, akkor mindenképpen beadják (ha akarom, ha nem), mondván, hogy akkor abban az időben igényeltem a regisztációmmal?
2020. dec. 11. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nyílvánvalóan nem fognak odamenni a házadhoz, és beléderőszakolni az oltóanyagot.
2020. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Jajjistenem...!

Gondolod, hogy ebben a járványhelyzetben, amikor még a kórházakban sincs elegendő személyzet, majd nyomoznak utánad, és kimennek a lakásodra erőszakkal beadni...? :-D :-D :-D


Ezer helyen bemondták, hogy a regisztráció semmire nem kötelez!

2020. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat.
2020. dec. 11. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, akkor minek regisztrálsz? Mi célt szolgál a regisztráció nálad, ha már most 100%-ig bizonytalan vagy?
2020. dec. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
Nem kell lemondani. Nem mész el és kész. Nem fog éjszaka jönni a fekete kocsi oltani vinni.
2020. dec. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi az isten pitsájának ez a legújabb marhaság? Nyunyóka-lista? Szurikonzultácijó? Aki nem ikszel az vírustagadó, ellenség?
2020. dec. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!