Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi fogatok van még, hány...

Mennyi fogatok van még, hány évesen? Mossátok napi kétszer?

Figyelt kérdés

2020. dec. 15. 18:17
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
57%
Csak letört, felépített fogam van egy, illetve két eléggé durván letört fogamat pótolja híd, de valamennyi azokból is megvan, azt hiszem. Három bölcsességfogamat húzták (azaz inkább szájsebészetileg műtötték) ki megelőzés céljából, azoknak sem volt baja, csak rosszul nőttek. Tömött fogam hat darab van, ezek egy része még amalgámmal lett tömve, ez olyan 16-17 éves korom körül volt, szüleim válása miatt egy ideig talán nem a megfelelő fogászati ellátást kaptam. E töméseket később kicseréltettem fényre kötő fehér tömésekre. A fogaim alapvetően fehérek, alapból 28-30 évesnek szoktak nézni alkatilag is. Nálam az alakult ki, hogy naponta egyszer mosok fogat, viszont alaposan, Kent természetes sörtéjű fogkefével és elektromos fogkefével. Egyébként szájat öblítek vízzel, vagy Listerine cool mint szájvízzel. Fogselymet is használok, bár eléggé szűkek a fogközeim, és felsérti a fogközeim, ezért műanyag szondát is igénybe veszek. Most vettem a Tinamuban egy újfajta nyelvkefét is. Remélem, vége lesz a járványnak, és megengedhetek egy személyi edzőt, a 25 éves kori top izomformámat szeretném visszanyerni. Addig itthon súlyzózom/ugrókötelezem/tornakarikázok. Amúgy közel négy éve vegetariánus vagyok, és két hónapja vezetek ismét táplálkozási naplót, 10,5 kg-nál fogytam, de messze a végcél.
2020. dec. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
*10,5 kg-nál fogytam=közel 10 kg-t fogytam
2020. dec. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
-27 kg azóta.
jan. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Ó, még mindig tartod. Gratu és boldog új évet! 😁
jan. 25. 10:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!