Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkő eltávolitásnál tényleg...

Fogkő eltávolitásnál tényleg kifeszítik az egész szájat?

Figyelt kérdés

[link]


Erre a narancssarga dologra gondolok.. nekte kifeszitették?


2020. dec. 16. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem szokták.
2020. dec. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha harapósnak tűnsz.
2020. dec. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem volt ilyen, pedig rendszeresen járok.
2020. dec. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor mitol fugg hogy valakinek felteszik?? Holnap megyek ugyanahoz a fogorvoshoz ahova a testverem ment, ugyanugy fogkoleszedesre, es neki ilyet tettek fel! Lehet kerni, hogy ne tegyek? Vagy igy alaposabban tudja elvegezni? Nekem ijjesztonek tunik
2020. dec. 16. 18:59
 5/10 anonim válasza:
Ez baromság. A fogkőeltáolításnál kitátod a szád és leszedik a fogkövedet. Ez amit itt látsz nem fogkő eltávolítás. Azt ugyanis a fog belső oldaláról is eltávolítják. Itt viszont a belső oldalhoz nem férnek hozzá.
2020. dec. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem fog ilyen lenni,nekem nem volt soha, hidd el az kevésbé is zavarna amúgy...mert nekem eléggé fájós,vagy inkább brutálisan kellemetlen tud lenni a fokgő eltávolítása,keményen vérezni is fog,öblítés is kell,ha úgy van,szóval azzal nem tökölnek.

De nyugi kibírható egyébként.

2020. dec. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De hat epp ez az, a testverem most volt fogko eltavolitason es o mondta, hogy ilyet tettek fel neki 😯
2020. dec. 16. 19:47
 8/10 A kérdező kommentje:
Magandokinal, ha ez szamit
2020. dec. 16. 19:47
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

És akkor minden öblítésnél ki kellett szednie a szájából, majd úra beleerőszakolni?

Én is magánhoz járok, soha nem tett be ilyet.

Nem lehet hogy kezdő az orvos, vagy pont hogy túl idős és még/már nem biztos a dolgában, ezért kell neki felesleges segédeszköz?

2020. dec. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9es válaszát erősítem én is,és az előtte lévőnek:)

Én is magánhoz járok,sőt 3nál is voltam,egyik se tett ilyesmit..

Es igen....eleg erdekes,hogy minden öblítésnél akkor szépen ki veszi, aztan újra be, pár mp múlva megint ki és ezzel tököl? Kemeny :D

Ha csak tesód nem olyan volt,hogy hiába mondtam tartsa nyitva a száját kis fájdalomra ossze akarta zárni, vagy bármi, akkor megértem..egyébként meg...

2020. dec. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!