Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi idő után derül ki,...

Mennyi idő után derül ki, hogy a húzott fogam melletti fog is fáj e vagy csak ami kilett húzva attól fájt?

Figyelt kérdés
Reggel kilett húzva a jobb felső 5ös fog mert gyökérkezelés ellenére is fájt, viszont a mellette lévő is fájt néha ami tömve van. Azt mondta a fogorvos hátha csak ettől fájt. Keddig rendel addigra menjek vissza és akkor azt gyökérkezelni kell. Mennyi idő míg elvileg nem kéne annak fájnia a kihúzott miatt? Kicsi lyuk volt azon, nemrég lett tömve az a 4es fog.

2020. dec. 17. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem múlt kedden műtéti úton szedték ki a bal felső 4es fogam. Azóta a szemfogam és a bal 5os fogam is fáj. Spontán kevésbé az inkább az elején volt, de ha rágok vele megeroltetem akkor bizony érzékeny és lüktet is. Nekem azt mondta a doki húzás után ez teljesen normális ha érzékenyek. Az első napokban olyan érzés volt szó szerint mintha beutottem volna, már ha megnyomtam csillagokat láttam.
2020. dec. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, keddig sztem nem biztos hogy teljesen regenerálódik de ha csökken benne a fájdalom akkor sztem azzal a fogaddal nincs gond.
2020. dec. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most meg a két első fogam zsibbad meg ott az íny, pedig ugye nem a húzott mellett vannak, ez is normális ilyenkor? Nem rossz fogak. Olyan elegem van már :'(
2020. dec. 18. 13:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. Na mi a helyzet azóta? Meg mindig fáj? Nekem 8an húzták ki a fogam, eddig nem volt panaszom.. inkább most. Néha lüktet a helye, zsibbad és szurkal mintha érzékeny lenne a seb is a mellette lévő fogak is. Már én is azon aggódom nem e a másik fognak is baja lett, pedig nem volt. Olyan idegesítő. 😔
2020. dec. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs változás azóta, ugyanolyan. Holnap rendel már csak a héten a fogorvos, lehet el kéne menni, hogy ránézzen. Össze vissza szurkálás érzek a fogaimban, de húzás helye már szinte egyáltalán nem fáj.
2020. dec. 21. 21:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem fél évig fájt a húzott fogam melletti fogam. Nekem az frontfog. Hideg vagy változó frontkor is fájt egy teljes évig. Utánna már nem. Kell idő H elmúljon.
2020. dec. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Foghúzás helye se fáj már meg a többi se, szerencsére :)
2020. dec. 27. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!