Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után 3 nappal is...

Foghúzás után 3 nappal is erőteljes fájdalom meddig normális?

Figyelt kérdés

Szerdán húzták a fogamat. Azóta is 4 óránként fájdalomcsillapítót (mindig más hatóanyagút) szedek.

Alsó négyes fog.


Már a fejem is lüktet.


Nehezen bírom ki a 4 órát is a gyógyszerek között. De amikor épp használ addig van 1-2 jó órám.


Hétfőn az lesz az első hogy hívom őket.


Addig is mit tudok tenni, hogy legalább éjjel aludjak? Ugyanúgy kelek a fájdalomtól 3 óránként jelenleg.

Nincs bedagadva.


Azt mondták egy pár napig fájhat, de az hogy ennyire rossz lesz nem gondoltam.


Olvastam valahol, hogy néha írnak antibiotikumot, nekem sajnos nem írtak. Már arra is gondoltam, hogy lehet kellett volna.

Most viszont ez a fájdalom meg lüktetés annyira rossz, hogy nem is tudom kibirom e hétfőig.


2020. dec. 19. 18:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kitisztították. Tett bele valamit az orvos. Mondta, hogy a vérdugó kiesett, begyulladt. Most is fáj. Most már jobban vigyázok, hogy ne essen ki megint. Remélem 1-2 nap és jobb lesz.
2020. dec. 21. 14:54
 12/13 anonim ***** válasza:
Vér vizveszteség plusz sebláz , ez kimerít . Sok nyers lédús termés áfonyale feketeribizli tea enyhiti a dolgot . Tabletta semmire sem jó .
2021. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szia. Engem december elsején kínoztak meg a Szentkirályiba. Bal felső 5ös fog, 20percen keresztül rángatták a fogamat. Egy hónapig fájt, antibiotikumon és flectoron éltem. Két napja viszont elmentem egy magánrendelőbe bölcsességfog fájdalommal. 1percen belül kint volt a fogam fájdalommentesen. Nem mindegy sajnos hogy milyen dokihoz mész és hogy milyen állapotú a fogad, és hogy szakszerűen húznak e fogat vagy sem:/
2021. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!