Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elrontottak valamit a fogamon?...

Raven :) kérdése:

Elrontottak valamit a fogamon? Többi lent.

Figyelt kérdés
Először is a fogorvosom egy egyetemista, úgyhogy nem csodálnám, ha elszúrt volna valamit. Pár fogamat be kellett tömni, kb 3 hete fejezte be. Akkor minden rendben volt. Aztán észrevettem egy fekete lyukat az egyik tömésemen. Normálisan mosom a fogamat, szájvizet is használok és semmi keményebb ételt nem fogyasztottam. Nem rég voltam az orvosnál ellenőrzésen, és a lyukat figyelmen kívül hagyta. Azt mondta, hogy minden rendben van és menjek vissza hozzá márciusban. Gondoltam, hogy oké, akkor biztos nem komoly. Tegnap ebéd közben viszont annyira elkezdett fájni a fogam, hogy még a fülem is belesajdult. Mintha késsel döftek volna belé. Azóta nem is merek azon az oldalon enni, mert bármit rágok vele, nagyon fáj. Volt már valaki hasonló helyzetben? El fog ez múlni? Mit csináljak? Csak azt remélem, hogy nem kell kihúzni a fogamat...

2020. dec. 21. 07:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmész és megnézeted. Az a fekete rész nem tömés? Van sajnos olyan, hogy betömik és utána újra megfájdul vagy nem sikerül. Fogászaton sosem fognak felelősséget vállalni semmilyen kezelésért.
2020. dec. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy tömés lenne. Az elején nem volt fekete, csak pár héttel azután lett rajta egy lyuk... Annyi a szerencsém, hogy 18 év alatt ingyen kezelnek.
2020. dec. 21. 08:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Tömés ingyen van 18 felett is.
2020. dec. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem mindenhol. Én nem Magyarországon élek, de az én fogorvosomnál csak 18 éves korig van ingyen.
2020. dec. 21. 13:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Így más, akkor értem, ezt nem tudtam.
2020. dec. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!