Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megbízható fogorvos/szájsebész...

Megbízható fogorvos/szájsebész Budapesten?

Figyelt kérdés
Mindkét hátsó őrlő fogam tömve volt korábban, de kijöttek a tömések. A felettük lévő (felső őrlő?) fogaim is kirohadtak, illetve a jobb szemfogamból is letört egy nagyon kicsi darab, holott nem vagyok édesszájú. Sajnos ez egy családi dolog, apámnak is nagyon gyengék a fogai. Viszont az állami fogászat sajnos nem nyújt hosszú távon megoldást, ezért magánrendelő érdekelne, amit valahogy ki is lehet fizetni.

2020. dec. 21. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Nàlunk is mindenkinek rosszak a fogai a csalàdban, kivève nekem, van egy nagy különbsèg koöztem és a család többi tagja közt, én fél évente járok fogorvoshoz ellenőrzésre, fogkőleszedésre, mindenki más csak akkor, amikor nagyjából csak húzni lehet


De ő az embered

[link]

2020. dec. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Miskolcon az egyik legjobb szájsebészetre mentem el, ahol nem vállalták a bölcsességfogam eltávolítását a fog helyzete illetve az ideg közelsége miatt. Javasolták, hogy altatásban szedessem ki egy debreceni klinikán a közel jövőben. Első fogászati beavatkozásom lett volna, így nem hagytam annyiban a dolgot, kicsit megrémisztett az altatás kérdése.

Egyik ismerősöm fogászati asszisztensként dolgozik egy budapesti klinikán, a Mindentment rendelőben. Egy ott dolgozó szájsebésznek Dr. Vasas Péternek megmutatta a rtg felvételt a fogamról és vállalta a fogamat és nem látta indokolnak az altatást. November elejére kaptam időpontot, a műtét a vártnál rövidebb ideig tartott, az ideg sem sérült. Azóta a másik bölcsességfogamat is Doktor Úrra bíztam sőt a férjem fogát is ő műtötte december közepén, csak megerősíteni tudom a pozitív tapasztalataimat, és nagyon empatikus a betegeihez. A műtét előtt és közben is végig tájékoztatott mindenről, azonnal elnyerte a bizalmamat. Csakis ajánlani tudom!

2020. dec. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!