Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó miatt ki kell...

Fogszabályzó miatt ki kell műteni egy fogat a helyéről, attól aki már átélte egyszer ezt az "èlmènyt" attól akarok választ kapni. (?)

Figyelt kérdés

a fogorvos megállapította, hogy ki kell műteni a fogam, felfogják vágni az ínem stb.



Nagyon fájt?

Mennyi ideig tartott?

Utána mit ettél?

Mennyi idő még begyógyult a seb?


Köszönöm a válaszokat előre is!



2020. dec. 22. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Érzéstelenítő miatt inkább csak kellemetlen volt, én csak a szurit nem szeretem előtte... De inkább nem írom le mennyire, mert még megijesztelek :D


Miután kijött a zsibbadás, hát fájt is rendesen, én flectort ittam rá, és teljesen elvoltam.


Én krumplipürét ettem tükörtojással, amit jól összetörtem villával, egy-két napig eléggé megviselt ez az étrend, de mivel egyoldalon szedték ki, ezért pár nap után már rendesen ettem a nem műtött oldalon.

2020. dec. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szèpen a válaszod!


Mèg annyiba tudnál segíteni, hogy SZTK-ba, vagy magánorvosnál volt a műtét?

2020. dec. 22. 11:06
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Magánorvosnál.
2020. dec. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem egy túl magasra nőtt szemfogat vettek így ki. Semmi para nem volt, az érzéstelenítő volt kellemetlen mert ugye szar helyre kellett adni de onnantól semmi. Összevarrta, az pár napig feszült, varratszedés után meg már nem is éreztem. Ja és ez sima sztk szájsebészet volt.
2020. dec. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!


Utána mikor kellett menni varratszèsre, mennyi idő után?

2020. dec. 22. 20:37
 6/6 Metionin ***** válasza:
7 nap volt a szemfog és a bölcsességfogak után is.
2020. dec. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!