Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha fogszabályzót akarok akkor...

Ha fogszabályzót akarok akkor ki kell húzatni a betömött fogaimat?

Figyelt kérdés
Ma voltam fogászaton betömetni a fogamat. A fogorvos azt mondta hogy kell fogszabályzó,de lehet hogy a betömött fogaimat ki kell húzatni.Szerintetek ha kihúzzák a betömött fogaimat akkor a fogszabályó összehúzza a többi fogamat és nem lesz ott a nyoma?Ha ki kell húzatni akkor 2 fogamat fogják kihúzni,de a két fog között van még egy fog ,tehát nem egymás mellett vannak.ja és az egyik betömött fogam az még tejfog.Szerintetek akkor most mi lesz? Egyáltalán rá teszik úgy a fogszabályzót hogy még van tejfogam? 13/l

2016. júl. 15. 12:55
 1/4 anonim válasza:
Nekem is van fogszabályzóm. Nem rég kaptam és nekem is csak akkor rakták föl amikor már nem volt tejfogam. Egyébként szerintem a fogtömés nem okoz gondot.
2016. júl. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ki kell húzatni, az nem azért lesz mert tömött, hanem azért mert torlódva vannak.
2016. júl. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké.Köszi a válaszokat.Nem tudom mikor fog kiesni a tejfogam,még egy kicsit sem mozog
2016. júl. 15. 13:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ki is húzzák két fogadat, a többit be fogják húzni azok helyére, szóval a foghúzásnak nem marad majd nyoma. Szép, szabályos fogsorod lesz.
2016. júl. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!