Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzót akarok, Budapest...

Fogszabályzót akarok, Budapesten hova menjek?

Figyelt kérdés

Nézegettem a helyeket, de egyik helyen "csak" 110 ezer körül van egy ív, másik helyen duplája. Egyik helyen havi 5000 az aktiválás, egy másik helyen 25000. Valahol ingyenes a levétel, valahol azért is elkérnek 50 ezret.


És mindnehol ugyanúgy csak a sima fémet néztem, semmi speciálisat, nem értem miért van ekkora különbség árakban, és nem tudom ez tükrözi-e esetleg a fogorvos ügyességét vagy a végeredményt.


Tudtok olyan helyet ajánlani, ahol az árakkal sincsenek nagyon elszállva, de cserébe a végeredmény sem lesz szar? Legjobb az lenne, ha 3-as metróval könnyen meg lehet közelíteni a helyet.



2015. jún. 29. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:

nincs ennél olcsóbb ez az ára

nekem anno 10 éve volt fogszabályozóm akkor is 80 ezer ft volt azóta meg csak felmentek az árak

a fog az ilyen, drága dolog :)

2015. jún. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem is az volt a kérdés, hogy van e 100k alatt, tudom, hogy ennél nincs olcsóbb, de miért kerül egyik helyen "csak" 100-ba, míg máshol 200-ba? A 100 ezres rosszabb, azért, vagy csak valahol direkt a gazdagokat célozzák meg?


Egyébként most a HQ Dent-et nézem, az helyileg nekem nagyon jó lenne, valaki ismeri, véleményt tud róla mondani?

2015. jún. 29. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel a 06 1 312 9204 számot. Minden kérdésedre választ kapsz.
2015. jún. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Heim Pálnak van egy fogászati részlege a Keletinél. Nekem most ott csinálják, és a felső alsó összesen volt 70 000.

Szerintem nagyon jó, ami kicsit lehangoló lehet, az az, hogy sokan vannak és mindig van legalább egy negyed órás késés (az én agyamat ez mindig feltossza, de elvileg ez a késéses dolog csak az én fogászomnál van, passz). De a dolgozók fiatalok, jó fejek és nagyon jó szakemberek is. (Szerintem.)


Megéri a pénzt. (Eddig még nem volt nagyobb gondom, lekopogom..)

2015. jún. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!