Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van olyan, aki a bölcsességfog...

Van olyan, aki a bölcsességfogaival él?

Figyelt kérdés
Nem kellett kiműteni.

2020. dec. 28. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mind a négy kinn van. Persze ehhez az kellett, hogy egynéhány fogamat máshonnan kihúzzák. :D
2020. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 kint van teljesen, 2 meg félig. Nem fog kellene kihúzni őket egy darabig, normálisan nőttek ki.
2020. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál. Egy bölcsességfogam nő még, az elején 1-2 napig nagyon fájt az állkapcsom miatta (utólag már rájöttem, hogy ez okozhatta a fájdalmat), viszont azóta semmi panaszom nincs. Fogorvoshoz jövőre tervezek menni. Egy fogamat évekkel ezelőtt ki kellett húzni fogszabályozás miatt, remélem nem lesz további komplikáció.
2020. dec. 28. 22:44
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
#2 vagyok. Én azzal a kettővel amik kint vannak nagyon megszenvedtem, vagy 3 hétig folyamatosan fájdalomcsillapítón éltem, mert különben elviselhetetlen volt a fájdalom. A másik 2-t meg most vettem észre hogy már félig kint vannak, ezeket nem is éreztem meg (eddig) szerencsére.
2020. dec. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mind a négy megvan. A felsőkkel nincs gond, az alsókat ki kell majd húzni mert félig fértek csak ki és romlanak mert nem tudom rendesen tisztitani.
2020. dec. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Három van meg, a negyedik ferdén nőtt és elakadt a szomszédjában, ezért kivésettem.
2020. dec. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahha. Talán 2x pirosodott be a bőr körülötte még a húszas éveim elején, de azóta nincs velük semmi baj.
2020. dec. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!