Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől érzékeny a fogam?

Mitől érzékeny a fogam?

Figyelt kérdés

Elől érzékeny 2 db fogam megint pedig Októberben gyökér kezeltettem őket.


Vasárnap este lefekvéskor kezdtem érezni ha mozgatom a számat, vagy mikkor elkezdek beszélni, meg kocogtatom a fogaimat az ujjammal akkor is érzem egy kicsit, hideg melegre nem vettem még észre.


Volt pár hete felkeltem és megcsikorgattam a fogamat, ünnepekor kólát és narancs szénsavas üdítőket ittam, meg töltött káposztát ettem tegnap is (kicsit savanyú a káposzta)


Meg ha szellőztetek (addig ki megyek a szobából) és mikkor csukom be az ablakot jön be a húzat.


Vissza kell menjek a fogorvoshoz?



2020. dec. 29. 11:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Többször is vissza kelet mennem hozzá, vagy ezt a nagy szél miatt alakult ki?
2020. dec. 29. 11:03
 2/2 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Próbáld meg a Meridol fogkrèmet ès hozzá a szájvizet, gyulladásgátló, sok esetben segit az èrzèkeny fognak! Az aktiv aminfluorid ès ónfluorid hatóanyagok tartósan megakadályozzák aa baktèriumtartalmú lepedèk kialakulását ès hatèkonyan megelôzi az ingyulladást is. Ha nem segitene, akkor vissza kell menned a Fogorvoshoz. Minden jót!
2020. dec. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!