Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fog húzás után hány óra után...

Fog húzás után hány óra után lehet rágyújtani amikor már semmi rizikója nincs?

Figyelt kérdés
Én 72 óráról tudok, de mondjuk 72óra után még elfertőződhet a seb?

2021. jan. 3. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Én egyből rágyújtottam. 🤣
2021. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Most erre mit lehet írni? Aki 72 órát elvan cigaretta nélkül az már minek gyújt rá? Aki pedig nem bírja a 72 órát, annak teljesen mindegy a rizikó, mert így is, úgy is rá fog gyújtani. Biológiailag szerint addig míg az íny nem gyógyult be, az valamilyen szinten rizikó és az pedig nem 72 óra, hanem sokkal több.
2021. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még cigiztem és kivésték a fogam, aznap nem gyújtottam rá, nem is tudtam volna, olyan rossz volt. Ha jól emlékszem talán másnap, vagy másnap utáni nap reggel gyújtottam rá.
2021. jan. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És nem lett semmi gond utána?
2021. jan. 3. 20:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3-4 napig nem kellene. De nincsenek illúzióim, aki nagy dohányos, nem fogja kibírni. De ha kibírod, akkor jobban jársz.
2021. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok. Nálam nem lett gond, csak elég nehéz volt úgy szívni hogy egy bazi nagy luk tátongott az ínyemen :)
2021. jan. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!