Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fog implantátum ár/tapasztalat?

Fog implantátum ár/tapasztalat?

Figyelt kérdés
Aki mostanában csináltatott mesélne róla milyenek a tapasztalatai, árban, esztétikában, mennyi idő volt és teljes vagy részleges volt e pótlás stb. köszi előre is.

2021. jan. 8. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Fogorvosod nem mondta el a lehetőségeket?

Egyébként 150+/db.

2021. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én még csak az első lépésnél tartok, a csavar be van ültetve. 150 ezer forint volt kereken. Erre jön majd még a korona három hónap csontosodási idő múlva. Annak nem tudom mennyi lesz majd a végleges ára. 45-80 ezer között mondták. Majd anyag választás kérdése is. De úgy voltam vele hogy majd ha aktuális lesz átbeszélem a dokival.
2021. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ünnepek előtt kellett kihúzni egy fogam, ami mellett szintén van, ami menthetetlen. Annyit tudok, hogy implant nélkül nem valószínű, hogy lehet hidat felrakni, 11.-e után megyek panoráma röntgenre, majd aztán beszéljük meg konrkétan. Csak anyagialg se állok túl fényesen, addig tapogatózom mire készüljek.
2021. jan. 8. 21:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Foghúzás után 2-3 hónapot várni szoktak, szóval van még egy kis időd gyűjtögetni az implantátum csavar árára. Utána megint lesz 3 hónapod a korona árára. Így sem könnyű, de nem azonnal kell a teljes összeget kifizetni.olyan 200 ezer végösszeg körül nyugodtan számolhatod darabját, de kérj árajánlatot mert én a nyugati határszélen élek. Lehet máshol van olcsóbban is.
2021. jan. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!