Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy fehérítsem a fogam?

Hogy fehérítsem a fogam?

Figyelt kérdés

Hallottam tv-ben valami Rapid Whitról. Nekem bejön és az ára sem sok, csak a baj, hogy még Mo-n nincs. Valami más ötlet ? Nem dohányzom, nem kávézom. Egy nap 2 x mosok fogat, de van mikor 3x - 4x is. Lyukas fogam van. Mitől nem fehérednek ki a fogaim? Fogfehérítésre is gondoltam, de nem tudom mennyibe kerülne és mennyit tart. Esetleg valami fogfehéírő fogkrémek? Házi módszerek? A szódabikarbónát nem merem kipróbálni mert van aki azt mondja, hogy jó, de van aki azt mondja, hogy lemarja a fogzománcot. Esetleg olyanra gondoltam, hogy van az ALoe First. Az nem-e segítene. Igazából az nem ilyesmikre való, de hátha. Segítsetek!

Köszönöm előre is. :)


2010. aug. 14. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Én vettem gyógyszertárban dohányosoknak való fogkrémet, az végülis valamennyit fehérít.


Nálunk itt a Jókai Denth-ben van valami reklám kirakva, hogy fogfehérítés 50 ezer Ft-tól.


Bp VI. Jókai u. és Aradi u. sarkán

2010. aug. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Carena ***** válasza:
Házilag olcsóbban: Szódabikarbóna vagy sűtőpor! És tök jó!
2010. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
dentomin: gyógyszertárban kapható,nagyon hatásos és olcsó
2010. aug. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy alapból olyanok. Nekem alapból sárgás árnyalatú a fogam, azt mondta a doki, hogy emiatt nem is lehet kifehéríteni. Ha te semmit nem teszel és mégis sárgásak, akkor lehet, hogy nálad is ez a gond, és akkor csak az elfogadás marad. A fogfehérítés ugyanis az elszíneződéseket szedi le, de ennek a fog saját színe a korlátja.
2010. aug. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a fogkrémek és a házi praktikák a fogad felszínét fogják fehéríteni. Ami a drágább, orvosnál végzett fehérítés pedig az egész fogadat, de attól is függ, hogy alapból milyen színű a fogad. Van, akinek sárgás, csontszínű, szóval az soha nem lesz ragyogó fehér.
2010. aug. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát.. reménykedek benne, hogy nem alapból sárgás. De úgyis el kell menjek fogorvoshoz, hogy tömjék be a fogamat és majd megkérdezem tőle. Köszi mindenkinek.
2010. aug. 14. 15:37
 7/9 anonim válasza:

nekem is sárgák a fogaim, nagyon zavarnak, de egyszerűen nem tudom, hogy magától, vagy méástól, kiskoromban sokat kávéztam, ez lehet a baj, vagy az már elmúlt volna, mert azóta eltelt 5 év??? tom, h nem ez a válasz, de léci segítsektek nekem is!!!

én használok azomban egy fogfehérítő krémet, a minőségéhez képest nagyon ocsó, kb 1500-2000 ft. között adják, sajnos a nevét nem tudom, de el tudomn ondani, kb h néz ki, mert az uncsitesóm egyser kölcsönadta, és gondoltam kipróbálom, de még ne vettem meg!!!!

3SZÖG ALAKÚ, ÉS A FOGKRÉM NYÍLÁSA LENT VAN, TEHÁT, HA LE AKAROD RAKNI, AKKOR VAN SAJÁT MÚANYAG TARTÓJA... HÁT EZT ELÉG NEHÉZ LEÍRNI... XD

ÉS VAN RAJTA EGY SZÁJ, AMI MOSOLYOG, ÉS AZ VAN RÁÍRVA, HOGY FOGFEHÉRÍTŐ KRÉM, ÉS A FOGKRÉMET IS HELYETTESÍTI, TEHÁT MINDEN EGYES FOGMOSÁSKOR EGYRE FEHÉREDIK A FOGAD!!!

szólok, ha nekem bevált!!!

2010. aug. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, az jó lesz. :)
2010. aug. 15. 17:46
 9/9 anonim válasza:
Pearl drops.
2012. jan. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!