Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Honnan tudhatom hogy a fogamma...

Honnan tudhatom hogy a fogammal vagy az inyemmel van gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy korábbi fogműtét óta fura érzés van a fogamban, vagy a környékén.

Honnan tudhatom hogy csak az inyem van begyulladva vagy a foggal van probléma?

Tömött fog. Az íny probléma okozhat enyhe sajgó érzést enyhe nyilalást? Gyógyszer nem szükséges rá, csak nagyon kellemetlen érzés. Sajnos fogkő van, azt a következő kezelésen szedik le.

Nem tűnik vörösek az inyem, de ha oldalról megnyomom érzékeny, de a fogam nem. Hidegre melegre viszont nyilal.

Kimondottan lyukat nem látni a rontgenen, ezért vagyok tanácstalan. Mit erezhetek ha az inyemmel van gond?



2021. jan. 12. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan, hogy egy tomott fogam fajt, de a rontgen nem mutatott semmit, akkoriban fogkovem se volt, mert leszedtek mar hamarabb. A tomest kicsereltek, de amugy nem volt indokolt kivulrol sem, csak mondta az orvos, hogy probaljuk meg. Utana el is mult a fajdalom.

A kovetkezo esetnel egy darab fogam fajt, de a fajdalom lefele sugarzott az allkapcsomba, en mar felig-meddig temettem magam, hogy na most aztan tuti gyokerkezeles lesz ebbol, vagy ki kell huzni, mert latszolag nem volt rajta lyuk, tok egeszseges volt. Vegul ebben az esetben a fogko volt a gond, azt leszedtek, es utana megszuntek a panaszaim.

2021. jan. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia. Azt megkerdezhetem milyen jellegű fajdalmaid voltak az adott fogaknal?

Folyamatos volt vagy csak néha érezted hogy valami nem oké? Feszített luktetett nyilalt?

2021. jan. 12. 18:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Mi lett veled azóta? Velem is hasonlo a dolog?

Megkoszonnem ha valaszolnal

2021. aug. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!