Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Letört a gyökérkezelt fogam,...

Letört a gyökérkezelt fogam, holnap megyek vele fogorvoshoz, mire számítsak?

Figyelt kérdés
Kb. 1 éve volt gyökérkezelve a jobb első (ha jól tudom metszőfog) fogam, és pár napja egy erősebb harapás után letört keresztben. Nagyon kevés látszódik belőle az ínyem alatt, valószínűleg koronát nem lehet rátenni. Mire számítsak szerintetek, és mennyire lehet fájdalmas megcsinálni?

2021. jan. 12. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Van olyan fogdoki, aki fel tudja építeni úgy is, hogy a gyökere sem látszik ki, de nem lesz olcsó mulatság. Nekem egy kivételével az összes gyökérkezelt fogam le van törve.
2021. jan. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Vidítsátok fel, nehogy már le legyenek törve 😄
2021. jan. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ez vol 3 honapja...

Be voltam sz.r va... feltem


Igazabol arra gondoltam, hogy fogja meg majd ha nincs megfogni valo???


Hat kepzeld bementdem?kaptam szurit ami csak ici picit erzed :)

Majd kimentem 3 percre kb es mehettem vissza... nq mondom konnyem kifog jonni... hat kepzeld semmit nem ereztem 1 percse volt... szo szerimt semmit... pedig az en fogam kapos... meg verezbise verzett.. ugy mentem ki q terembol hogy nagyobb stresszel jottem mint ami volt :))) mostmqr soha nem fogom halogatni az ilyet...


Garantalom hogy csodalkozni fogsz hogy semmit nem ereztel :)))

2021. jan. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kerdező ki tudták húzni? Én most ugyan igy vagyok nagyon parázok de én csak 1-re kaptam időpontot. Már most gyomor idegem van hogy fajni fog.
2021. jan. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!