Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csináltathatok fogszabályzót...

Csináltathatok fogszabályzót egyedül 16 évesen?

Figyelt kérdés
Szuleim nem szeretnék kifizetni, és azt sem hogy legyen fogszabályzóm. Ha összegyűjtöm rá a pénzt, szülők nélkül meg tudom csináltatni/felrakják nekem?

2021. jan. 14. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy nem. Még nem vagy nagykorú. Miért nem engedik, hogy fogszabid legyen?
2021. jan. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem is szeretnék/nem is tudják fizetni. De azt mondták hogyha össze is gyűjtöm rá a pénzt, nem fogják engedni mert “felesleges”.
2021. jan. 14. 13:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Küldenél egy képet a fogsorodról privátban? Lenne még pár kérdésem ezen kívül, szívesen segítek.
2021. jan. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Huszonevesen is meg lehet szabalyoztatni. Raadasul addigra nagy esellyel kinottek a bolcsessegfogak, amik tonkre tudjak vagni neha a rendezodest.

A fogszabalyzas fontos dolog, nem is esztetikai oka van leggyakrabban, hanem rossz harapas, torlodo fogak. Remelem, ha kell, majd meg tudod csinaltatni.

De arra gondolj, hogy nem kesel el, ha varsz vele.

2021. jan. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia! 18 éves kor alatt ingyenes!
2021. jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5, igen, de mire sorra kerulok a varolistan betoltom a 18-at ://
2021. febr. 3. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!