Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Borzasztó volt fogfájásra mit...

Borzasztó volt fogfájásra mit tudok tenni, hogy kibírjam hétfőig?

Figyelt kérdés
Sajnos hamarabb nem tudok menni. 3 fajta fájdalomcsillapító se használ már, szegfűszeg se, pálinka kb 2 percre csak. Egyszerűen megörülök annyira lüktetve fáj. Mit tudok tenni, hogy legalább addig kihúzzam? Vidéki vagyok nem tudok semmilyen fogorvoshoz se menni holnap

2021. jan. 14. 17:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon kellemetlem érzés lehet :(

Kinti seta a hideg levegon az is jó

De kitartast utana jobb erzes lesz ha megszabadulsz majd :)

En is így voltam es a falat kqpartam mar annyira fajt...

2021. jan. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Cataflamot próbáltad? Szenvedős 3 napod lesz:-(
2021. jan. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem csak az segítette hogy csapvízzel hűtöttem, kb pár percenként kellett cserélni.

Reggelig így kibírtam, akkor hirtelen elmúlt, mire nekiment a fogorvos. De nem játék, azt mindta ilyenkor elhal magától is az ideg, de akkor gáz van. Ne akard addig húzni.

2021. jan. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Cataflan, algo flex forte és aszpirint is bevettem hátha. De nem hat. Túl sokat meg nem merek bevenni. Most a szüleim adtak egy voltaren tablettát, de semmi pedig eltelt vagy fél óra. Próbáltam fertőtleníteni, fogat mostam vagy 3x, gyulladás csökkentő szájvízet is használtam. Pálinka egy kicsit elzsibbasztotta, de reggel kocsi miatt azt se használhatok és amúgy is csak néhány percre lett jobb. Szegfűszeg se ment
2021. jan. 14. 17:23
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tudok mit tenni. 1 fogorvos van a városban és az is csak hétfőn rendel majd leghamarabb. Hétfőn reggel már vállal. Ő ezeket mondta csak de nem tudok mit tenni, ha nem hatnak :( Elnézést ha hisztis vagyok csak már megőrülök
2021. jan. 14. 17:26
 6/13 anonim ***** válasza:

Szegfuszeget soha nem szabad... letoredezi a fogat...

Aki ezt mondta olvasson utana :)

2021. jan. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagy hisztis, de ha mindent próbáltál, és semmi nem használ, akkor át kell menni egy másik városba, ahol van ügyeletes fogászat.
2021. jan. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem akarlak ijesztgetni, de ha hétfőig vársz, lehet hogy nem mész hanem visznek. Nem játék.
2021. jan. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem egy gyokerig szuvasodott bölcsességfog kegyetlen fajdalmara amikor már levert a víz a fájdalomtól és szedultem is csak a flector por vált be.

Cataflam nem pedig hatóanyaga ugyanaz. Olyan szinten fájt h 3 mellette lévő fogamra is sugárzott ugyanolyan erosseggel.

Kitartás de amint bárhova lehetőséged van menj!!!

2021. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az durva lehet ha a cataflam se segit :( kitartast!!!
2021. jan. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!