Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy bölcsésségfogat nehezebb...

Egy bölcsésségfogat nehezebb eltávolatani, mint egy sima nagyőrlőt?

Figyelt kérdés
A jobb alsóról van szó, szuvas, ki is tört belőle egy darab, szóval mennie kell. Egyébként teljesen kijött, egyenesen áll, párhuzamos a többivel.

2021. jan. 18. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyökerétől függ . Nekem a nagyörlőmet 40 percig kellett "kalapálni" ,a bölcsességfogaim meg mind (a félig kinőtt,fekvő is egy jó szájsebésznél) maximum 30 másodperc alatt kijöttek,vagy annyi sem .
2021. jan. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyire van benne az állkapocsban, mennyi fogíny van körülötte. Könnyebbséget jelent, hogy mögötte más nincs fog, amire vigyázni kellene, tehát hátrafelé szabadon lehet mozgatni. Amikor nekem húztak ilyet, akkor meglepődtem, hogy pikk-pakk kint volt és a fájdalomcsillapító hatás elmúltával gyakorlatilag nem is éreztem már fájdalmat.
2021. jan. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a bölcsességfogamat szedte ki 20 percig.


Holnap megyek kihúzatni a felső örlőt. Remélem hamar végzek.

2021. jan. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem felső bölcsesség fogat szedtek ki műtéti úton. Az egyik egy óra volt másik 40 perc. De vagtak feszegettek stb.. Félig íny alatt voltak.

A harmadik fog amit kiszedtek egy kisorlo.. Na az is tartott egy órán át.. Gyorsan indult de csak egy gyökér jött ki könnyen a másik nehezen adta magát.

2021. jan. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jelentem, igazából pikk-pakk kijött (két részletben), de az irgalmatlan mennyiségü Lydocain ellenére is fájt. Nem baj, vége :)
2021. jan. 20. 10:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a nagyörlőm elég durván benne volt az állkapcsomban.A fogorvos aligbírta kiszedni.Pedig nem volt kampós gyökere,csak hatalmas volt szerinte
2022. dec. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!