Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Így néz ki a fogam, mennyi...

Így néz ki a fogam, mennyi lenne kb helyrehozni?

Figyelt kérdés

[link]


21 éves vagyok. Annyira gáznak érzem de csak jövő év elején lenne pénzem rá.

Mennyibe kerülne kb és mennyi ideig lenne fent a fogszabályzó?

Bánt, hogy mikor kicsi voltam akkor a szüleim nem is foglalkoztak vele, jól van ez így címszóval.


2010. aug. 15. 18:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, mennyibe kerülne, de ez nem is gázos.
2010. aug. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mások is azt mondták, hogy nem gáz, barátnőm is van őt sem zavarja de engem meg zavar, hogy másnak tökéletesen áll a fogsora nekem meg ilyen. :(
2010. aug. 15. 18:37
 3/17 anonim ***** válasza:

na, látod.

szerintem az ilyesmi min. 100-120 ezer forint, de lehet, hogy még több.

inkább költsd valami másra a pénzt, ha nem álltok olyan jól anyagilag, hogy akár most is csak úgy mellényzsebből kihúzzátok ezt az összeget.

2010. aug. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem állok annyira jól, mert diák vagyok és diákhitelből gondoltam volna. :(
2010. aug. 15. 19:02
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs vele semmi probléma. Kicsit ferde, de hibátlan, fehér. engem Hugh Grentre emlékeztet.
2010. aug. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezért ne vegyél fel diákhitelt, szerintem jó fogaid vannak. Legalábbis én a két kezemet összetenném, ha ilyenek lennének.
2010. aug. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Jók a fogaid ,Laci!
2010. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

Tudom, mit érzel. Nekem is összevissza álltak a fogaim de senki nem szólt semmit. Győzködtem magam, hogy tényleg jók meg minden, de nem sikerült elhitetnem magamnak, persze az önbizalmam sem növekedett. Ezért 20 éves koromban elmentem a dokihoz mindenki tudta nélkül. Csak amikor egyre többször kellett menjek húzásokra akkor árultam el a rokonoknak és a haveroknak.

Egyetemista vagy, legyél önálló, ne kérd ki mindenkinek a tanácsát, mert te kell azokkal a fogakkal éljél.

Gondold át, hogy mennyi mindent tudnál csinálni azzal a pénzzel és ha még mindig kell a fogszabi akkor biza menj el és csináltasd meg. Nekem nagyobb gondjaim voltak, mert a bölcsességfogaim is ki kellett műteni (nem a fogszabiért). Az egésznek az árából egy autót is vehettem volna. De minek vagánykodjak autóval ha nem merek egy lányra rámosolyogni?

2010. aug. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

"De minek vagánykodjak autóval ha nem merek egy lányra rámosolyogni?"


Na igen, nagyon jól látod a helyzetet.

Én is így vagyok, hogy van a barátnőmmel nem is szoktam szemtől szembe beszélni. :(

Mindenféleképp meg akarom csináltatni, mert olyan rossz.

2010. aug. 16. 20:57
 10/17 anonim válasza:

Szerintem szép fogaid vannak!nekem nagyon szép sorban állnak a fogaim, viszont borzasztóan rosszak.rendesen mosom a fogam, cserélem a fogkefém, alig eszem édes dolgokat és mégis szuvasodnak.már nincs is nem lyukas fogam:(

a fogszabályzó alatt is elkezdhet szuvasodni.Szerintem ne kockáztass.

2010. aug. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!