Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miskolcon egy jó fogszabályozó...

Miskolcon egy jó fogszabályozó orvos kellene aki 18 évesen éjszakaival próbálja helyrehozni a fogam. (? )

Figyelt kérdés

18 vagyok(pontosabban jövő héten töltöm) és mikor cserélődtek a fogaim, akkor az egyik rosszul kezdett el nőni, keresztharapás lett belőle. Ma elmentem egy fogszabályozóhoz, de olyan fura dolgokat mondott, szinte lecseszett, hogy miért nem mentünk hamarabb...nem akartam mondani neki, hogy így is 50 km-ről érkeztünk és azért építkzés és új autó mellett nem könnyű még fogsort is csináltatni, nem akartam a szüleimre hárítani a teljes anyagi terhet, szal addig vártam még össze szedem magam egy kis nyári munkával.

Nagyon fiatal volt az orvos és azt mondta, hogy ilyen idős korban már csak állandó fogszabályzóval lehet helyreállítani a fogamat(máshol nem ezt mondták és csak panaszt hallottam róla).

Szóval arra lennék kíváncsi, hogy Miskolcon lehet-e valamelyik fogszabályozónál olyat kérni, hogy éjszakaival megpróbálni javítani rajta, nem számít, hogy mennyi idő mert ha 18 évet kibírtam, akkor...

Szóval egy jó orvos kellene, normálisan viselkedik a betegeivel és meghallgatja őket jajj és az árak sem szöknek a égig.


2010. szept. 24. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 16 évesen rakták fel, és nekem is csak az állandó használt, 18 évesen már rögzülnek a fogaid, nem valószínű, hogy helyrerakja.Ha a keresztharapásod van az nem egy egyszerű probléma, ha nem hozod helyre, 40 éves korodra nem lesz fogad.
2010. szept. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
milyen az a keresztharapás? ne képet légyszi, abból nem értettem semmit, írjátok le, milyen légyszi
2010. szept. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt jelenti, hogy a fogaim úgy állnak mint egy normális embernek, csak az egyik, ami rosszul nőtt, zárásnál ez a fog nem kívülre kerül mint a többi, hanem belülre.
2010. szept. 25. 22:56
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem sem tudják majd csak éjszakaival, bár én is nagyon szeretném úgy , mondjuk nekem csak egy kicsit van "elfordulva" a fogam, csak oldalról látszik. de egyébként olyan sokba kerül
2010. szept. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!