Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » "Baleset" a fogorvosi székben?...

"Baleset" a fogorvosi székben? Mi lesz most?

Figyelt kérdés

A fogorvosom fogtömést akart csinálni, de túlfúrt. Vérzett és mikor-gondolom tampont tett be-fájdalmat éreztem.

Valami olyasmit mondott, hogy közel volt az íny és belefúrt.

Kaptam ideiglenes tömést.


Most mire számítsak? Hétfőn kell visszamennem, ha nincs semmi gubanc.


Azt mondta lehet gyökérkezelni kell, de legrosszabb esetben húzni.


Járt már így valaki?


2021. jan. 27. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Pont így nem jártam. Nekem olyan "balesetem" volt, hogy beletört a gyökérkezelő tű a fogamba. Ki kellett húzni. Nagyon el voltam keseredve.


Mikor történt ez? Most mit érzel?

2021. jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az fincsi.

Ma történt. Egy órája kábé.

Most semmit, de mondjuk az érzéstelenítő is még biztos tart. Egyenlőre nem gáz.

2021. jan. 27. 18:15
 3/7 A kérdező kommentje:
Ahogy a tükröt nézem, kifúrtam a fogam oldalát(is). Most nincs oldala a fogamnak, csak a tömés.
2021. jan. 27. 18:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Elmesélem a párom sztoriját: elment éves kontrollra, találtak egy lyukat, elkezdte fúrni a doki és túlfúrta. Neki fájt mint a sz*r... Gyökérkezelni kellett... Utána: Rátömött, nem tisztította meg teljesen és félév múlva berohadt az egész. Ekkora kókány munkát én egyszerűen nem hittem el..
2021. jan. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#1 Nem perelted be?
2021. febr. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Per nem volt, de egy másik orvos helyrehozta a hibáját.


Betömte a fogat, de 2 hét múlva begyulladt, úgyhogy elmentem egy másik fogorvoshoz, aki megröntgenezte és gyökérkezelte

2021. febr. 22. 18:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Képzelem. Fogaimmal nekem is nagyon elegem van már, pedig alapból jó mindegyik, de mindig adódik egymást felváltva valami apró sz.rság, ami ugye idő, pénz, meg csak a baj van vele. Alapból sem egyszerű a dolog, de jó pár orvos még magánban is csak bonyolít a helyzeten, hogy államiról ne is beszéljünk. Komolyan, egyszer befektetek és protkót csináltatok... :D
2021. febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!