Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Eléggé kelemetlen a száj...

Eléggé kelemetlen a száj szagom.Mit lehetne ellene tenni ?

Figyelt kérdés
Sokszor sajátmagamon érzem!Nincs rá valamipatikában kapható vény nélküli kivonatami megszüntetné?
2021. jan. 28. 02:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki orvosnál szerintem. Valaminek a tünete is lehet.
2021. jan. 28. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fog, nyelv, íny, mandula (nyomásra) tiszta? Lyukas fogad vagy fertőzésed nincs?

Ha ezek rendben vannak és nem eszel egy darabig cukros kajákat, nem dohányzol, kerülöd a cigit és a kávét akkor ugorj be a háziorvosodhoz mert lehet hogy refluxod (gyakori) vagy valamilyen autoimmun (baromira ritka) betegséged van.

2021. jan. 28. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fogorvos menni mindenekelőtt. Ő nézzen meg jól, hogy van egy lyukas fogad meg ilyenek. Illetve amit előttem is írtam, a mandulát is okozhatja, ha nyomásra váladék jön ki belőle. Erre van speckó fogkrém. Persze ki kell nyomni olykor, viszont megszünteti a szájszagot. Természetesen csak úgy lehet orvosolni, ha meglesz mi okozza. Itt max. csak találgathatunk.
2021. jan. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!