Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szentkirályi úti Semmelweis...

Szentkirályi úti Semmelweis egyetem fogászata mennyire normális fogászat?

Figyelt kérdés
2021. jan. 28. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ott fogorvos hallgatók, az évfolyamtársamnak letörték a fogát. Unokatestvéremnél nem volt probléma. Sokan járnak oda, vegyesek a vélemények.
2021. jan. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
valaki henteseknek tartja őket, valaki esküszik rájuk. teljesen vegyes véleménnyel vannak róla.
2021. jan. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan sok évvel ezelőtt jártam oda, de akkor teljesen normális volt.
2021. jan. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Melyik? Kettő is van.


Az egyikről jó, a másikról elég rossz véleményem van.

2021. jan. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Szentkirályi UTCA, és nem út... Attól függ, hogy éppen milyen orvost fogsz ki. Ha nagyon sürgős, akkor úgyis menni kell.
2021. jan. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy évig jártam oda, sok szakember dolgozott rajtam, a legpozitívabb tapasztalat volt egész eddigi fogászati történetemben. Mindenki normális volt, és ügyes is. Az egész intézmény hangulata is tetszett, ami a vezetés érdeme lehet szerintem, mármint, hogy jó hangulat uralkodott a dolgozok között.
2021. jan. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit futószalag, de olyan szakmai hozzáértést még sosem (előtte és azóta sem) tapasztaltam, mint ott.

Mivel rengeteg esettel találkoznak, csípőből kezelnek olyan problémákat, amivel lehet hogy elit magánorvosok is csak évente egyszer találkoznak, így vakargatják a fejüket.

Hozzáállás, környezet, várakozó egyének és futószalag tekintetében egyáltalán nem szimpatikus hely. Szakmaiság tekintetében nekem a legjobb élményem és azt hiszem ez a lényeg.

2021. jan. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!