Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Budapesten fogszabályozás...

Budapesten fogszabályozás ajánlott helyek?

Figyelt kérdés

Budapesten keresnék egy jó fogorvost, aki egy teljes fogszabályozást vállal (kezdetektől a végéig). Nagyobb munka lenne, szóval nem csak annyi, hogy 1-2 fog el van csúszva, hanem egy teljes felső fogsor úm. újrarendezése.

Ár nem annyira lényeges, csak egy fogínyre kéne (felső).

25 éves férfi vagyok. Eddig sajna se pénzem nem volt rá, se lehetőségem, most viszont szeretném rendbehozatni.



2021. jan. 30. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudni kell, hogy mivel fontos a rágófelületek illeszkedése, nagyon kevés orvos vállalja csak az egyik ív szabályzását. Pláne ha teljesen át is kell alakítani.

Mindenesetre én a Kavics Dentál-ba jártam. Elégedett voltam, bár nem túl közlékeny a doki. :)

2021. jan. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem baj, ha nem csak az egyik lesz, számítok rá, hogy nem lesz olcsó sem, de már az esztétika fontosabb, mint a pénz. Gyerekkorom óta ilyen, és emiatt sajna nem is merek önfeledten sem nevetni, sem mosolyogni, mert kellemetlen. Szüleimnek hiába magyaráztam anno, hogy most kéne megcsináltatni, mert most még viszonylag "olcsón" megúsztuk volna, nem foglalkoztak vele. Most viszont önerőből megcsináltatnám. Köszi a választ, utánajárok!
2021. jan. 31. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bántam meg, hogy belevágtam. Az eleje nehéz, de a végeredmény minden szenvedést és pénzt megér.

A titka az, hogy nem szabad belegondolni mennyit költöttél erre összesen. :)

2021. jan. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja tudom, nem a pénzzel van bajom, mert másra is kidobok százezreket, amik egyáltalán nem térülnek meg, nem is zavar, úgyhogy ezt a gondot már rég letudtam. :D
2021. jan. 31. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!