Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi történik ha nem hordom a...

Mi történik ha nem hordom a fogszabályzóm?

Figyelt kérdés

3 évig volt állandó fogszabályzóm. Egy kb 9 hónapja leszedték, és éjszakait adtak helyette. Egy ideig rendesen hordtam éjszakánként,(kb két hónapig) aztán nem rendszeresen pár hétig. Kb fél éve már egyáltalán nem hordom, viszont a fogaim egyáltalán nem rendeződtek vissza.


Lehet ebből probléma, vagy már nem is fognak akkor visszarendeződni?


A válaszokat előre köszönöm!



2021. jan. 30. 20:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem azért tettem fel ezt a kérdést, mert lusta vagyok elmenni a fogorvoshoz, vagy bármi ilyesmi, szóval kérlek ne kezdjetek el piszkálni.
2021. jan. 30. 21:03
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit szétcsúszhatnak a fogaid, de persze nem olyan durván mint volt.

Nekem előtte eléggé össze-vissza álltak, de a fogszabályzó levétele után gyönyörűek voltak. Viszont sajnos lusta voltam, (valamint a kutyám szétrágta az éjszakai fogszabályzóm) szóval az egyik alsó fogam kissé kiáll a többi közül. (talán majd egyszer megcsináltatom újra)

2021. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Úgy jársz mint én,előre álló fogaid lesznek.Bar az se mindegy hány éves vagy?
2021. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első vagyok


Amúgy nem vészes, szóval kb csak én látom, mások nem veszik észre, úgyhogy nem kell olyan hatalmas deformálódásra gondolni

2021. jan. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

17 vagyok és annyi volt eredetileg a probléma, hogy az egyik szemfogam magasabban jött ki, de ezen kívül a többi fogam teljesen rendben volt.


Köszönöm az eddigi válaszokat!! :))

2021. jan. 31. 00:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt 17-18 éves koromban állandó fogszabályzóm. Egy idő után az éjszakait nem hordtam, majd huszonévesen kinőttek a bölcsességfogaim és széttolták az egészet. Most 30 évesen újra állandó fogszabályzóm van.

Én a bölcsességek előtt is éreztem mozgolódást, sajnálom, hogy abbahagytam az éjszakait. Heti 1-2-szer legalább szerintem indokolt lett volna, így ha most egyszer leveszik így fogok tenni szerintem életem végéig... :D Mégegyszer nem veszem rá magam az állandóra.

2021. jan. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt elsőnek éjszakai, aztán állandó most megint éjszakai és semmit se használt ugyanúgy ferdék a fogaim. :(
2021. febr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!