Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Keresztharapást érdemes...

Keresztharapást érdemes megcsináltatni, és mennyi lehet a költsége?

Figyelt kérdés

A "diganózisom" nem más, mint, hogy a felső fogsorom mindkét, de főleg a bal oldalán rövidebbek a fogaim a kelleténél, így mikor megpróbálnám összezárni az alsó és felső fogsoromat, hézag van a kettő között. Ha összezárom, olyan, mintha a felső fogsorom "előre ugrana".

Azt hiszem ezt nevezik keresztharapásnak.

Szeretném korrigálni fogszabályzóval, mert mind beszéd, mind mosolygás során látszik ez a különbség, illetve úgy hallottam, hogy lehet később ebből akár további egészségügyi problémám is.

Huszonhárom éves vagyok, és sajnos azt olvastam, hogy a felnőtt fogszabályozás elég drága.

Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Egyáltalán mennyire "ciki" a felnőttkori fogszabályzó?



#felnőtt fogszabályzás #kersztharapás #fogszabályzó költségei
2021. febr. 2. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Soha nem volt ciki.


Ha kell műtét is, akkor jóval drágább lesz. Fogszabályozás kb min 300 ezer ft.

Menj el konzultációra, ott majd elmondja, hogy mit tudna tenni...

2021. febr. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!