Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Injekció utáni vérömlennyel...

Injekció utáni vérömlennyel van valami teendő?

Figyelt kérdés

A 46-osba kaptam injekciót gyökértömés miatt, rettenetesen fájt, majd hazaérve amikor kiment a hatása kb fél óra alatt lett egy duzzanat az arcomon. Először csak az injekció helye fájt, értelemszerűen kicsit megnyomkodtam, egyre nagyobb területen kezdett fájni, majd bedagadt. Reggelre összébb ment, így nem kerestem fel az orvost. Estére lila lett az ínyem a "törésvonal" alatt és a lágy részeken.

Van ezzel valami teendőm, vagy csak az időt kell kivárnom, hogy felszívódjon? Okozhat bármi gondot a gyökerek között?



2021. febr. 3. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló. Kék-zöld volt az inyem a szuritól. Két hétig fájt, majd elmúlt. Gengigelt használtam rá. Az ínygyulladásra való. Nem tudom mennyit adott hozzá a gyógyuláshoz.
2021. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jegelheted, de fel fog szívódni. ez egy szövődménye lehet a szurinak, előfordul. szépen lassan majd eltűnik, mint a térdeden a véraláfutás, miután bevered valahová
2021. febr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor nem aggódok, és a dokit se zaklatom fölöslegesen :)

(Ha felhívom, úgyis azt mondja, hogy menjek be, viszont 50 km-re van, és van két utánfutóm, nem lett volna egyszerű, pláne ha semmi teendő nincs vele)

2021. febr. 4. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!