Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ugye csinal ilyet a fogorvos?

Ugye csinal ilyet a fogorvos?

Figyelt kérdés

regen volt kivehetos fogszabim,de nekem annyira fajt hogy egyszeruen nem birtam megszokni.

Anya mondta,hogy hogyha ennyire zavar a res a fogam kozott,menjek el a fogorvoshoz es olyan valamivel amivel tomik a fogat,azzal kipótolja.

Ez tenyleg igy van?

Nem fog hulyenek nezni az orvos?xd



2021. febr. 4. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogakat természetesen építenek fel, de pluszban nem hiszem, hogy ráépítenek. Elég furcsa is lenne, hogy vastagabb lenne a két fog, mint a többi, nem? De lehet, hogy csak én gondolom így, nincs sok tapasztalatom fogorvosokkal :D
2021. febr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Áh, ilyet kizárt, hogy csak úgy kérésre csinálnak. Max ha letört a fogadból. De ilyet réstömő dolog nem létezik, nem tudom anyukád honnan vette. Különben van a nem kivehető fogszabályzó és kb. ennyi.
2021. febr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem raepiti hanem csak ott kozepeen

Egyszer baratnomnek valahogy belul KILYUKADT a foga es neki is ezt csinaltak

2021. febr. 4. 18:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha kilyukad tömik. De ha nincs semmi baja a fogadnak, csak zavar, hogy ott "lyuk" van, akkor nem fogják neked betömni.
2021. febr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pedig tuti, hogy van ilyen, hollywoodi sztároknak is meg szokták csinálni, pl. Dakota Johnsonnak.

Hát...lehet, hogy oda kell ellátogatnod :)

2021. febr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nalbuphin ***** válasza:
65%
A rés a nagymetszők között van? Ha igen akkor megkapod a válaszodat a lehetőségekre ha beírod keresőbe a "diasztéma zárást". Bizonyos határokon belül (esztétikai szempontok figyelembevételével) zárható fényrekötő tömőanyaggal rés.
2021. febr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha más lehetőség nincs, tudnak mindkét nagymetszőre kerámia hélyat tenni. Ott meg lehet választani hogy milyen formát szeretnél.
2021. febr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!