Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Frontfogak megcsináltatása...

Frontfogak megcsináltatása tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ha volt valakinek, megköszönném, ha megírná. Jobb lett-e utána, esetleg kellemetlenebb? Mennyire kényes ez a dolog, nagyon körülményes karban tartani? Sok baj van vele? Mennyibe kerülthet körülbelül, 300ezer körül már ki lehet hozni?

Az alsó-felsō metszōfogaimat és szemfogaimat csináltatnám meg, mert nagyon utálom ōket, torlódottak és a fogszabi lenne az utolsó, amit bevállalnék. Mamamámnak porcelán fogsora van és annyira szép a mosolya, hihetetlen.



2021. febr. 5. 11:05
 1/6 TR75 ***** válasza:
76%

Pedig a legjobban a fogszabályzóval jársz (ha lehetséges), mert maradnak a saját fogaid, nem kell őket preparálni. Bármi mással, ha csak kis mértékben is, de roncsolják a fogad, ami a várható élettartamuk rövidüléséhez vezet.

A legkevésbé invazív a porcelán héj, az 300 rongy alatt szerintem nem lesz meg.

Fémkerámia koronákkal sem maradsz 300000 alatt (6+6 fog), és a fémkerámián látszik, hogy nem igazi. A cirkon fogpótlás ennyi fogra már simán 800 ezer-1 millió felé tendál (meg afölé, bár van, ahol olcsóbb).

Szóval ezt gondold meg.

2021. febr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 9 cirkon van fent, bűn ronda, messziről ordít hogy mű, mégha csak pici is látszik belőle, csomó mindent csak szenvedéssel tudok enni, tök életlen, 500 felett volt
2021. febr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha el van torlodva, akkor fogszabalyzo
2021. febr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A tömés, ragasztott héjak idővel leesnek, kitörnek, állandóan kell majd menni pótoltatni. Ezen felül mindig ott van az alászuvasodás lehetősége, amit a takarás miatt nem mindig evidens észrevenni, csak már előrehaladott állapotban. Persze erről nem beszélnek, mert nekik ez mind bevételt jelent.


Fontold meg, hogy tényleg ér-e ennyit, nem járnál-e jobban a fogszabályzással.

2021. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a felső fogsoromban a két első fogam között volt egy nagy rés, ami borzasztóan zavart, nem volt tőle önbizalmam. Fogszabályzót nem szerettem volna.

9 éve csináltattam meg, életem legjobb döntése volt, azóta is tökéletes. Elvileg 10 évente kell cserélni, jövőre megyek vissza.

Én itt, ezzel az eljárással csináltattam: [link]

Az első konzultáció náluk ingyenes, én nagyon bátran ajánlom őket esztétikai fogászati témában.

2021. máj. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett veled kérdező azóta?
2022. márc. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!