Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kép alapján hány nap lesz míg...

Kép alapján hány nap lesz míg változást tapasztalok? Éjszakai fogszabályzóm lesz. A nagymetszők között van 1-2 mm rés az zavar engem.

Figyelt kérdés
16 vagyok.

2021. febr. 7. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Pontosan mennyi a különbség? 1mm közelről is szinte nem látszik, olyan kicsi.

1.5mm csak közvetlen közelről látszik egy kis rés.

2mm pedig már elég nagy.

2021. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát most megpróbáltam lemérni, inkább 1mm-es a hézag.

Van egyébként röntgenem róla, csak sejtésem sincs mennyi időbe telhet míg összehúzza az éjszakai fogszabályzó.

Igazából nyárig sikerülhet?

2021. febr. 7. 20:50
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Éjszakai fogszabályzóval nem fogsz sokra menni. Ideiglenesen megoldja, de hamar vissza fognak csúszni a fogak. Tapasztalat... 2.5év éjszakai után visszarendeződött az összes fogam. A szájpadtágítós részének volt csak értelme. De így is kellett feltenni még hyraxot 1 hónapra (a 4 lábút :D), fél éve van rögzített fogszabim, felül már teljesen jók a fogaim, alul nem, mert ott túl nagy a torlódás.

#1: 1mm látszik már akkor is ha beszélgetsz valakivel, 1.5mm már elég nagy, 2mm k*rva sok :) Nekem 2mm-esre húzta szét a hyrax, a fogpiszkálót könnyen húztam át közötte :D


Ja, meg amúgy 18 éves korod előtt kéne még az állandó... akkor "csak" olyan 250ezerre jön ki, felnőttként már csak magánhoz mehetsz, ott 650-től kezdődik, jobb helyeken 1millió. De tudom, hogy sajnos ezt nem engedheti meg mindenki magának, nem akarok senki zsebében sem turkálni.

2021. febr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia 3as

És ez az én esetemben is így működne?

1mm-es hézagot te szerinted mennyi idő éjszakaival helyre rakni?

2021. febr. 7. 21:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinél így működik.

Sokmindentől függ. Mekkorák a fogaid, hogy állnak, máshol van-e torlódás, párhuzamos-e az első két fogad, kifelé áll, befelé áll, vagy mindkettő, mennyire mozgatható könnyen a fogsorod stb. Az orvosod kérdezd meg inkább. De tartós eredményt ezzel nem fogsz elérni. :/

2021. febr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De amúgy facebookon van a Fogszabályzósok Klubja nevű zárt csoport, ott szó szerint mindent meg lehet osztani, ami ezzel kapcsolatos kérdés, érdekesség, változás. Jól működő közösség, nem nézik le egymást. A moderátor aktív, de nincs rá szükség ilyen szempontból.
2021. febr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2021. febr. 7. 22:01
 8/8 anonim válasza:

Egyébként nem mindenhol vannak horror árak xd én állandót rakattam most fel felülre és 200volt. Nem egymillió.


21/L

2021. márc. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!