Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire zavar titeket ismerke...

Mennyire zavar titeket ismerkedésnél, ha az illetőnek nem szép a fogsora?

Figyelt kérdés

Magam miatt kérdezem, mert 1 hét és leveszik 4,5 év után a fogszabályzómat, de nem vagyok megelégedve a végeredménnyel. Igen, ez rengeteg idő és hogy lehet az hogy ezután se lett szép, stb.

Sok probléma volt az előző fogorvosommal, nagyon beletojt a páciensek fogszabályozásába, rossz döntéseket is hozott folyamatosan. Végül nyugdíjba ment és kaptam egy jobb fogorvost, de már nem tudta helyrehozni mindazt amit az előző elrontott...


Szóval, visszatérve a kérdésre: Titeket mennyire zavarna pl. ismerkedésnél, ha nem hollywood-i mosolyú a beszélgetőtársad?



2020. júl. 14. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem zavar, ha nem tökéletes a fogsora. Nem fontos számomra a teljesen szabályos, mesterkélt Hollywood-i mosoly.

Ami fontos, hogy legyen ápolt. Ha van rossz foga, akkor csináltassa meg. Ha ki kell húzni egy fogat és látszik, szóval nem totál hátul van, akkor pótoltassa. Szedesse le időnként a fogkövet, hogy legyenek barnás, sárgás lerakódások a fogakon. Kb. ennyi.

2020. júl. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
*hogy NE legyenek
2020. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem zavar. Ismerve a mai fogászatin árakat, és a béreket, fizukat-végképp.
2020. júl. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, DE ha valakinek szép a fogsora, az számomra nagyon megnyerő tud lenni.
2020. júl. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar ha nem tökéletesen állnak a fogak. De legyenek tiszták, ápoltak. Engem még a foghiány sem zavar, ha csak 1-2 fog nincs meg, abban az esetben ha a többi fog rendben van. A szuvas fogak látványa, és az általuk okozott szájszag viszont émelyítő.
2020. júl. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, ha kuszák vagy természetüknél fogva sárgák a fogai, csak legyen ápolt és tiszta a szája.
2020. júl. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ápolt fogai legyenek. Nekem is azok. Viszont, az alsó fogsoromnál kis torlódás van. Még senkit nem zavart.
2020. júl. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit jelent a "nem szép a fogsora".

Nem szép = szuvas, fogköves, lepedékes, stb., ez esetben zavar.

Nem szép = torlódás vagy másképp álló fog, ez esetben nem hiszem, hogy kellene , hogy bárkit is zavarjon, ha egyébként ápoltak azok a fogak.

Ne aggódj! :)

(Az én alsó fogsorom csálén áll, torlódtak a középső fogaim a bölcsességfogaim miatt. Nem is a látvány miatt zavar, hanem nehezebben tudom tisztítani, pont emiatt szeretném szabályoztatni, de még soha senki nem jegyezte meg, hogy zavarná a szabálytalansága. Csakis engem zavar.)

2020. júl. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)


A fogaim egészségesek, csak van 2 "pici" rés a felső fogsoromban, ami nagyon zavart. Az új fogorvosom nagyon szépen helyretette, nem is akkor vették le amit a kérdésbe írtam, hanem tegnap.:) Teljesen meg vagyok most már elégedve vele. :D

2020. júl. 25. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!