Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog-húzás után...

Bölcsességfog-húzás után tarhonyát?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva fogat húznak, már most gondolkodom, miket szerezzek be kajának. Tudom, hogy a rizs, magvak, tejtermék tilos. Szerintetek ha ilyen pörköltes tarhonyát csinálok, az oké, vagy inkább válasszak más tésztafélét?
2021. febr. 8. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A tarhonya ugyanaz a méretkategória, mint a rizs, bemehet a lyukba. Inkább nagyobb tésztát válassz.
2021. febr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oké, köszi.

Bár az is lehet, hogy majd csak pépeset tudok...

2021. febr. 9. 00:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ráparázok az ilyen dolgokra, szóval foghúzás után 5 napig tej, nyers tojás, banán turmix-szal vészelem át. Bár nagyon szeretem, szóval nem gond. Tejterméket egyébként nem ajánlanak foghúzás után, ha jól tudom.
2021. febr. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem bizony.

Valószínűleg főzök tésztalevest (zöldséggel, hússal), és krumplipüréport veszek.

2021. febr. 9. 00:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Mehetnek a turmixok is, csak növényi tejjel. Nekem a pudingok is beválnak íly módon. + leves, főzelék.
2021. febr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!