Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rendszeres ínygyulladásom...

Rendszeres ínygyulladásom van, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy ínygyulladása általában a felnőtteknek van pedig nekem már kiskorom óta, régebben ritkábban de mára már sűrűbben begyullad. Kb. 1 hónapja arra ébredtem fel hogy a kispárnám véres, tehát nemcsak fogmosáskor vérzett hanem csak úgy is alvás közben. Elég félelmetes volt. Mentem volna dokihoz, de a kiírt időpontnál persze nem rendelt. Aztán elmúlt, nem foglalkoztam vele, de most ismét begyulladt. Van valakinek hasonló problémája?
2010. aug. 17. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Hú, ha magától vérzik az már régen nem jó. Lehet, hogy fogköved van és attól szokott lenni, ez a leggyakoribb ok.

Mindenképpen menj el, hogy megtudják állítani és ne legyen ínysorvadásod.

2010. aug. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rendellenes helyzetben lévő fogad nincs? Rendesen mosol fogat? Milyen fogkrémmel? Ebben az esetben Gyógynövénytartalmút használj, és Szedjél Vitinne kapszulát. Gyógynövényboltokban kapható. Vagy öblögess jó erősre főzött kamillateával, vagy kovászos uborka levével.
2010. aug. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!