Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hány szurit adnak bölcsességfo...

Hány szurit adnak bölcsességfog műtéthez?

Figyelt kérdés

Egy szuri lesz oda hátra az állkapcsomba vagy körbe is injekciózzák a fogat? (alsó bölcsességfog)

A belső oldalára is szúrnak? Bocsi ha hülye kérdés de muszáj felkészülni rá lelkileg.



2021. febr. 22. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell körbe, nekem így is az államig teljesen el volt zsibbadva. 2-t adott először, de mivel még kicsit éreztem mikor elkezdte, kaptam egy harmadikat is és utána már tényleg semmit nem éreztem. Arra már nem emlékszem, hogy pontosan hova szúrta, de biztos, hogy a belső oldalára nem.
2021. febr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Ha jól csinálja az orvos, akkor nem, vagy alig érzed.

Egyik másik orvos olyan balfasz, hogy nekem kell elmagyaráznom nekik hogy ki.szott lassan illik beinjektálni a szert, mert nem a szúrás helye fáj, hanem kapkodnak, és így nem áramlik szét lassan a szer a szövetekbe, hanem feszíti a szövetet.

Nekem szuperjó fogorvosom van, soha egyetlenegyszer sem fájt az injektálása, így azt sem tudtam soha megszámolni, hogy mennyit kaptam. Csak azt érezni, hogy forgatja erre-arra, ezen kívül semmit. Arany keze van.

Nem értem mi a f-tól nem egyértelmű így beadni egy injekciót? Pedig messze nem ez a szakmám.

2021. febr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem egyszer adtak a fogam belső oldalára is szurit és annyira fájt hogy folytak a könnyeim. :( már maga a szúrás is fájt. Ott szerintem nagyon érzékeny az íny alapból. Remélem ilyen nem lesz.
2021. febr. 22. 18:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérj zselét, amivel a szúrás helyét előre bekenegetik, zsibbad, így már eleve érzéketlen lesz a terület ahová szúrnak. Szeretnek spórolni a géllel. Kérni kell.
2021. febr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez minden rendelőben van? Én még nem kaptam ilyet.
2021. febr. 22. 19:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Illik lennie minden rendelőben. Ha nem zselé, akkor lidocain spray formában.

Zselé még málna ízűben is van gyerekeknek fájdalomcsillapító lokális érzéstelenítő.

Kérj nyugodtan. Magánrendelőben általában van. Államiban tutira nincsenek ilyen nyalánkságok.

2021. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Magánrendelésre megyek. Rá fogok kérdezni.
2021. febr. 22. 20:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!