Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj több fogam, és van, ami...

Fáj több fogam, és van, ami lyukas is, ha felhívom a fogorvost, ahol még nem voltam, mit kell mondani PONTOSAN?

Figyelt kérdés
Onnantól kezdve, hogy valaki felveszi a telefont. (Ki fogja felvenni?)
2021. febr. 28. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az asszisztense fogja felvenni. Szépen bemutatkozol és elmondod, hogy új páciensként szeretnél XY doktorhoz időpontot kérni tömésre és a fájós fogaid vizsgálatára.
2021. febr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És kb. mikorra lehet időpontot kapni, ha magánrendelő?
2021. febr. 28. 18:58
 3/11 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, ki veszi fel:


- xy fogászat, tessék.

- Jó napot, xz vagyok, időpontot szeretnék kérni.

- Járt már nálunk?

- Nem.

-...


Innen már menni fog :)

2021. febr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondod, fáj, akkor korábbi időpontot kapsz.
2021. febr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És ugye nem gáz odamenni? Mármint akárhány honlapot megnéztem, az összesen hollywoody mosolyos emberek voltak, én attól igen messze vagyok, de azért nem rohad a szám.
2021. febr. 28. 19:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz, ezért vannak. Te is tudod, hogy a honlapra nem tehetnek fel rohadó fogú embereket, hisz nem lenne túl jó reklám :D Mondd azt, hogy ,,jónapot, xy vagyok, és fogfájás miatt szeretnék időpontot kérni".
2021. febr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Az csak marketing, ne érezd rosszul magad. Tudok ajánlani orvost, ha kéred. ( privátban, nyilván)
2021. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem fogok meghalni, és más is fél, ugye? Ehhez hozzá vannak szokva?
2021. febr. 28. 19:25
 9/11 anonim ***** válasza:

Semmi baj nem lesz, csak sokba fog kerülni... Valszeg indulásként csinálnak egy panoráma röntgent, csinál az orvos egy kezelési tervet, és megcsinálja a legsürgetőbb fogadat. Aztán jársz egy darabig...


Kapsz szurit, nem fog fájni. Ha mégis, akkor adj hangot, vagy emeld fel a kezed (az én dokim már a szememből tudja, hogy gáz van). Ha kell kapsz még egy szurit ( ezt már nem fogod érezni).

2021. febr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az érzéstelenítő kellemetlen, ahogy adják, mert feszít, de ennyi, a fogfájáshoz képest csak egy szúnyogcsípés. Az én orvosom kérdezni is szokta, hogy ,,nem fáj?", mikor elkezdi fúrni a fogat. Nagyon sok későbbi problémát előzöl meg, ha most elmész. Hozzá vannak szokva, hogy félnek az emberek, és magánban jó eséllyel kedvesek is lesznek, nem fognak emiatt a földbe döngölni. De igaza van a 9-esnek, készülj, hogy sokba fog kerülni, ha magánba mész. Időpontot meg szerintem hamar adnak, én a körzetihez járok, de fogfájással 3 nap múlva fogadtak, most a covid miatt szerintem nem tolonganak az emberek.
2021. febr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!