Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fáj a szajpadlasba...

Mennyire fáj a szajpadlasba adott injekcio??És a rágó izmokba adott injekcio? Nagyon fáj?

Figyelt kérdés
Kérlek minél több választ és tapasztalatot írjatok.

2021. márc. 1. 09:07
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nem fél órán keresztül műtik a begyulladt fogamat ez el mondta az orvosnő és azt is hogy ő ad zsibbasztot de nem nagyon fog hatni mert a gyulladt fognak nem hát.Ezert fel ora
2021. márc. 1. 13:17
 12/25 A kérdező kommentje:
Bocsi azt akartam írni hogy nem fél órán keresztül szurkalnak hanem fél órán keresztül műtik a fogamat
2021. márc. 1. 13:19
 13/25 A kérdező kommentje:
Ezért mondtam hogy nem két mp
2021. márc. 1. 13:20
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ha jól értem, akkor most elsősorban nem a szuri okozta fájdalom miatt izgulsz (mint ahogy az eredeti kérdés is szól), hanem maga a műtét miatt.

Igen, a helyzet az, hogy gyulladt (savas) környezetben az érzéstelenítő molekulák hamarabb lebomlanak, illetve a serkent vérkeringés miatt, hamarabb ki is mosódik, így valamivel hatástalanabb.

Az, hogy nem mész el, nem megoldás. Nem lesz neked jobb. Egy konstans fogfájás minden szempontból rosszabb élmény, mintha lelkiekben felkészülsz arra, hogy ez a fél óra, amit eltöltesz a rendelőben, nem a legkellemesebb tapasztalatod lesz. Ez most olyan dolog, ami fejben dől el.

2021. márc. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság hogy jobban félek a műtéttől mind az injekciotol. Bár igaz ami igaz az injekciotol való fájdalomtól is félek. Hát igen az a fél óra egyáltalán nem lessz kellemes. Az van hogy már egy éve ha nem több hallogatom a fogorvoshoz menéstes már itt lenne az ideje.Ma beszéltem a fogorvossal és azt mondta hogy keszuljek fel rá hogy ez egy elég fájdalmas dolog és hogy muszáj lesz elvégezni a műtétet. De se kedvem se bátorságom elmenni.
2021. márc. 1. 14:16
 16/25 anonim ***** válasza:
80%

Figyelj ide. Mindenképp menj el. Most még ahhoz az orvoshoz mész akihez akarsz. Ha most nem mész akkor akár kaphatsz egy szájzárat is vagy elfertőzik a fog és majd ahhoz visz a mentő akihez tud. Melyiket választod ??

Szedd össze magad. Nyilván nem lesz kellemes de melyik műtét az?? Túl leszel rajta meggyógyulsz és kész. Menni fog,fel a fejjel.

2021. márc. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ha a fogorvos nem ír fel antibiotikumot akkor kérd meg a háziorvosodat! Valamennyit segíteni fog ha nem is viszi le teljesen a gyulladást!
2021. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

16


Azt hogy érted hogy ahhoz visz a mentő akihez tud?

Miért vinne mentő?Éhez minek kell mentő?

2021. márc. 1. 14:28
 19/25 A kérdező kommentje:

16

Mire fel írtad hogy ahhoz

viszz a mentő akihez tud.Magyarazd el legyszives. Miért írtad hogy akihez visznek az végzi el és miért kéne vigyenek és ki kéne vigyen ? Nem értem . Miért vinne el a mentő? A mentő nem jön ki csak egy fogfájás miatt.

2021. márc. 1. 20:53
 20/25 A kérdező kommentje:
Ma kéne el menjek de nem akarok szenvedni szóval nem megyek.Majd fel hívom a doktornő hogy nem érek rá.
2021. márc. 2. 07:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!