Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fáj a szajpadlasba...

Mennyire fáj a szajpadlasba adott injekcio??És a rágó izmokba adott injekcio? Nagyon fáj?

Figyelt kérdés
Kérlek minél több választ és tapasztalatot írjatok.

2021. márc. 1. 09:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Menj el! Ne legyél hülye
2021. márc. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Amikor izomból megcsavarva kitépte a fogamat, sírva elkaptam a fejem, mire a hárpia (a fogorvos - szerk.) rámripakodott, hogy ha összevérzem a székét, még le is mosatja velem. És még zsibbasztot se adott.



Egy másik alkalommal amikor anyuval voltam akkor már annyira féltem hogy nem mertem ki nyitni a számat .Be ültem a székbe és erővel kellett szét feszítse a számat. El akartam menekülni de anyum le fogta a kezem meg a lábam az asszisztens pedig a fejemet fogta le.


És megint ki húztak egy fogam amit ki is kellet de mivel nem adott zsibbasztot úgy fájt hogy úgy üvöltöttem a fájdalomtól hogy szerintem utcakkal arrébb is hallani lehetett.


Ezért is félek el menni meg azért is amit most megtudtam a fogorvosomtól. Olyan dolgokat mondott el amire telleg fel kell keszuljek.

2021. márc. 2. 11:36
 23/25 anonim ***** válasza:
Kamu, nem húznak fogat érzéstelenítő nélkül, akármilyen henteshez is mész
2021. márc. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Már megtörtént. És már egy műtéten is túl vagyok
2021. márc. 2. 16:38
 25/25 anonim ***** válasza:
Uh akkor valts fogorvost, ez nagyon durva 😮
2021. márc. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!