Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért nem hat a fájdalomcsilla...

Miért nem hat a fájdalomcsillapító?

Figyelt kérdés

Nem fájt a fogam, de vissza kellet menjek fogorvoshoz még valami kezelés folytatására, azt tudom hogy most nyitva hagyta hogy lemenjen a gyulladás, írt fel Dalacint es Cataflamot.

3 napja szedem őket, de ugyanúgy megallas nélkül sajoh a fájdalomtól amióta hozzányúlt.



2021. márc. 4. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Próbálj ki valami más fájdalomcsillapítót. Lehet, hogy valami más hatóanyagra jobban reagálsz.
2021. márc. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Cataflam sosem hat számomra, csak az ibuprofen. Próbáld ki, fogfájásra messze a legjobb.
2021. márc. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%

Nekem is így volt gyökérkezelésnél.

Nem hatott se az algoflex ultra forte, cataflam, xilox. Másik orvoshoz mentem egy hétvégén a fájdalom miatt mivel itt nem rendelt a körzeti aki csinálta, írt fel antibiotikumot és flectort. A flector hatott 3-4 óráig, de utána ugyanúgy visszajött a fájdalom.

Visszamentem körzetihez amikorra volt időpontom, addig kibírtam a fájdalmat, újra megtisztította a fogamat és elmúlt a fájdalom. Lehet a tieddel is ez a baj, vagy ha gyökérkezelés, lehet nem csinálta meg rendesen. Én is így jártam.

2021. márc. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%
Algoflex forte vagy 2db Analgesin
2021. márc. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!